رفتن به مطلب

بهم ریختن رنگ پسزمینه و مکان عکس

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان

قالب سایت من بصورتی بود که تصاویر شاخص پست ها رو بصورت بزرگ نشون میداد ولی من میخواستم ک بصورت بند انگشتی نشون بده و یکی از دوستان گفتن ک کد زیر رو ب فایل استایل قالبم اضافه کنم.

.entry-image img {
width: 50%;
}  

و بنده هم کد رو اضاف کردم و اندازه تصاویر شاخص درست شد ولی دو مشکل جدید برام ایجاد شد. 1-مکان تصاویر شاخص به سمت راست منتقل شده(من میخوام وسط باشن). 2- رنگ زیر عکس با رنگ کادر پست ها مختلف شده(در صورتی ک من میخوام رنگشون یکی بشه).

دوستان عکسی هم از صفحه گرفتم ک اگه مشاهدش کنید کاملا متوجه منظورم میشین.

zft6_untitled.jpg

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

باتشکر

لینک به ارسال

سلام ودرود خدمت شما

به انجمن ورد پرس فارسی خوش امدید

شما اشتباه استایل دهی کردید ببینید تصاویر بند انگشتی که خود وردپرس پشتیبانی میکند میخواهید استفاده کنید که باید تابع اشو در مکان مورد نظر فراخوانی کنید 3تا است.

مورد بعدی ادرس لینک سایتتون قرار دهیدتا بررسی کنیم.

اگر میخواهید حجم تصاویر را از لحاظ سئو بررسی کنید این روش استانداردی نیست که استفاده کردید حجم سایت شما را بالا میبرد اگر بخواهید به این شکل از تصاویر شاخص استفاده کنید./

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mahsa23 گفته است :

باسلام خدمت دوستان

قالب سایت من بصورتی بود که تصاویر شاخص پست ها رو بصورت بزرگ نشون میداد ولی من میخواستم ک بصورت بند انگشتی نشون بده و یکی از دوستان گفتن ک کد زیر رو ب فایل استایل قالبم اضافه کنم.

.entry-image img {
}  

و بنده هم کد رو اضاف کردم و اندازه تصاویر شاخص درست شد ولی دو مشکل جدید برام ایجاد شد. 1-مکان تصاویر شاخص به سمت راست منتقل شده(من میخوام وسط باشن). 2- رنگ زیر عکس با رنگ کادر پست ها مختلف شده(در صورتی ک من میخوام رنگشون یکی بشه).

دوستان عکسی هم از صفحه گرفتم ک اگه مشاهدش کنید کاملا متوجه منظورم میشین.

zft6_untitled.jpg

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

باتشکر

شما باید width کلاس entry-image رو هم تغییر بدید و بعد هم میتونید با خاصیت center و هم با margin اونو وسط قرار بدید برای عکس هم نیاز نیست که استایل بدید بهش کافیه the_post_thumbnail برابر با اندازه ای که میخواید قرار بدید 

مثال برای اندازه 300x300

the_post_thumbnail('medium');

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از توجه و پاسخگویی دوستان

بنده هنوزم سایتم رو راه اندازی نکردم  و فعلا دارم در لوکال هاست روی قالبش کار میکنم و تغییراتی اعمال میکنم.

آقای alam70 width کلاس entry-image رو هم به 50 درصد تغییر دادم ولی بازهم تغییری نکرد. و خاصیت سنتری ک گفتین رو باید چطور و کجا بنویسم؟ شکل کامل دستورش ب چ شکل هست؟

با عرض معذرت منظورتون رو از " برای عکس هم نیاز نیست که استایل بدید بهش کافیه the_post_thumbnail برابر با اندازه ای که میخواید قرار بدید " متوجه نشدم.

باتشکر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mahsa23 گفته است :

ممنون میشم یکی کمک کنه

درود

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

تمام کدهایی که قبلا اضافه کردید رو حذف کنید و این کد رو به انتهای فایل استایل اضافه کنید:

.entry-image {
    background: #ffffff !important;
	}

.entry-image img {
    display: block;
    margin: auto;
	}

موفق باشید

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mahsa23 گفته است :

ممنون میشم یکی کمک کنه

قالب و دانلود کردم با این استایل درست شد

.entry-image{
  overflow: hidden;
  background: #F4F4F4;
  max-height: 400px;
  position: relative;
  margin: 0 auto;
}
 article{background: #fff;}

این دوتا کد رو جایگزین .entry-image کنید و دوباره کلاس .entry-image img ر. برابر 100% قرار بدید به این شکل

.entry-image img {
  width: 100%;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...