رفتن به مطلب

تاثیر بارگذاری صفحات به صورت آژاکس در سئو

alam7o

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت استید و کاربران محترم

بنده دیروز به فکرم خطور کرد کا صفحات سایتم رو به صورت آژاکس بارگذاری کنم اما یه سوال ذهنم رو مشغول کرد 

آیا بنظرتون تاثیر منفی بر روی سئو ی سایت داره ؟

لینک به ارسال

مهم‌ترین چیز در این‌جا اینه که آیا گوگل می‌تونه چنین برگه‌هایی رو کراول کنه یا نه؟ شدنی هست اگر Ajax Friendly باشه.  پیشنهاد می‌کنم این دو نوشته رو بخونی

http://searchengineland.com/can-now-trust-google-crawl-ajax-sites-235267

https://moz.com/blog/create-crawlable-link-friendly-ajax-websites-using-pushstate

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۳/۳۰ ه‍.ش. at 18:47، M.Hajloo گفته است :

درود

تاثیر منفی که نداره هیچ تاثیر مثبت هم داره

موفق باشید

سلام و درود خدمت شما

نخیر دوست عزیز اینطور نیست کد های ajaxتوسط خزنده های موتور جستجویی مثل گوگل قابل شناسایی نیست هر چند که اعلام کرده اند که الگوریتم جدید قابل درک وشناسایی است اما بهتر مواردی را که برای رفع این مشکل است که از 2تکنیک استفاده میشود استفاده کرد تا با اطمینان کاری را انجام داد./

لینک به ارسال
در در 6/22/2016 at 09:23، mk-73 گفته است :

سلام و درود خدمت شما

نخیر دوست عزیز اینطور نیست کد های ajaxتوسط خزنده های موتور جستجویی مثل گوگل قابل شناسایی نیست هر چند که اعلام کرده اند که الگوریتم جدید قابل درک وشناسایی است اما بهتر مواردی را که برای رفع این مشکل است که از 2تکنیک استفاده میشود استفاده کرد تا با اطمینان کاری را انجام داد./

خوب دوست من آخرش هم به حرف من رسیدیم که

منم منظورم این نیست که برای آژاکسی کردن صفحات از 1 افزونه استفاده کنند و تموم بشه بره که

ایشون فرمودند تاثیر منفی نداره منم گفتم نه که واقعاً هم اگر اصولی استفاده بشه و تغییرات لازم هم صورت بگیره به مانند hijax کردن هیچگونه تاثیر منفی نداره حتی تاثیرات مثبت هم داره

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، M.Hajloo گفته است :

واقعاً هم اگر اصولی استفاده بشه و تغییرات لازم هم صورت بگیره به مانند hijax کردن هیچگونه تاثیر منفی نداره

خب به نظرتون روش های اصولی چیه ؟ یعنی چطور باید سایت رو آژاکسی کرد

لینک به ارسال

دوست عزیز این لینک را پیدا کردم مطالعه کن

http://inten.asia/ajax-in-site-design/

منبع دقیق تر میخوای سایت های انگلیسی است مطالعه کن که دستت بیاد در این را رابطه در صفحات ajaxنخواهی باعث کاهش رتبه سایتت بشوند چیکار کنی..

لینک به ارسال
در در 6/26/2016 at 16:01، alam7o گفته است :

خب به نظرتون روش های اصولی چیه ؟ یعنی چطور باید سایت رو آژاکسی کرد

دوست من اطلاعات من را مشاهده کنید متوجه میشید که سطح برنامه نویسی من در حد مبتدی هست

یکی از روش های اصولی را من نام بردم که جناب mk-73 نیز لطف کردند لینکی قرار دادند که در همین زمینه نیز صحبت کردند

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...