رفتن به مطلب

هک شدن سایت وردپرسی

rmoazeni

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه سایت من تا حالا 2 مرتبه هک شده و نمیدانم چه کنم

افزونه های ضد هک را هم امتحان کردم .

اطلاعات داخل هاست بنده هست ولی سایت هک شده .

اینم آدرس : Http;//www.pdfile.ir

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

درود هک شدن سایت به دلایل گوناگونی می‌تونه پیش بیاد. مشکل در پرمیشن‌ها، پوسته‌‌ها و افزونه‌‌های نال شده و دارای کدهای مخرب مشکل در امنیت هاست و خیلی چیزهای دیگه. باید موارد امنیتی رو بررسی کنید تا دوباره به چنین مشکلی بر نخورید. سایت شما دیفیس شده به قول جادی دیفیس کردن هک نیست یه بازی کودکانست که بهش هک هم گفته میشه. موارد امنیتی رو هم از سوی هاست هم از وردپرس برای بررسی کنید. بهتره با یه کارشناس امنیت گفت‌و‌گو کنید و ازش کمک بگیرید

لینک به ارسال

دقیقا توی پاسخم براتون گفتم چه کنید.

اگر افزونه یا پوسته شما تجاری هست و رایگان دانلود کردین ممکنه امنیت شما رو به خطر بندازه. پس از چنین چیزهایی بهره نگیرید.

پرمیشن‌های وردپرستون رو هم بررسی کنید. هاستتون رو اسکن کنید یوزر و پسورد دیتابیس رو عوض کنید. 

من چون سایت شما دیفیس شده نمی‌تونم همه چیز رو بررسی کنم و بهتون بگم ولی اگر نگارش وردپرس (ورژن) مشخصه پنهانش کنید آیدی نویسنده رو از درون دیتابیس تغییر بدین تا پیش‌فرض نباشه. افزونه ها و پوسته ها رو به روز کنید هسته‌ی وردپرس رو به روز کنید. 

با کارشناس امنیت شرکت هاستینگ که ازش سرویس می‌گیرید گفت‌‌و‌گو کنید و ازش راهنمایی بخواین.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

پوسته رو از سایت معتبر خریدید یا از سایت‌های ایرانی؟

به هر حال این مورد رو باید با کمک پشتیبانی هاستینگتون بررسی کنید

لینک به ارسال

خسته نباشید! از تم فارست خریداری کنید نه سایت‌های ایرانی از کجا می‌دونید همین پوسته براتون دردسر ساز نشده؟

توضیحاتی که نیاز بود بگم رو براتون گفتم دوست من دیگه با خودتونه :)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...