رفتن به مطلب

غیر فعال کردن ریسپانسیو

پست های پیشنهاد شده

سلام سایتم روی موبایل ناجوره چطوری میتونم ریسپانسیوشو حذف کنم

با حذف کد خط

<meta name="viewport" content="width=device-width; initial-scale=1.0">

در فایل هیدر مشکل رفع نشد

ممنون از سایت عالیتون

لینک به ارسال

سلام . 

اگر قالبتون رایگان هست فایل style.css رو قرار بدید تا کد های رسپانسیو رو حذف کنم براتون

لینک به ارسال

باید سورس های max-width , @media رو از فایل css قالب خود حذف کنید .

"نمونه" سورس ریسپانسیو :

@media (max-width: 800px) {body {font-family:tahoma;}}

لینک به ارسال
در هم اکنون، alachigh گفته است :

سلام سایتم روی موبایل ناجوره چطوری میتونم ریسپانسیوشو حذف کنم

با حذف کد خط

<meta name="viewport" content="width=device-width; initial-scale=1.0">

در فایل هیدر مشکل رفع نشد

ممنون از سایت عالیتون

سالام، لطفا لینک سایتون رو بزارین تا کد رو پیدا کنم و بهتون بگم چه کدی رو حذف کنید

لینک به ارسال
در هم اکنون، alachigh گفته است :

siesco.ir

اول بک آپ بگیرید از کدهای css بعد اونارو پاک کنید این کد رو جایگزین کنید اما متاسفانه قالب شما بطور وحشتناک غیر حرفه ای و خیلی ضعیف در بخش موبایل طرحی شده و برای اینکه این قالب درست عمل کنه باید روش وقت گذاشته بشه بنظرم عوضش کنید خیل خیلی بهتر، در کل من رسپانسیورشو از کار انداختم.

Style.css

لینک به ارسال

علاوه بر موضوعاتی که دوستان فرمودن

تو استایل درصد هارو هم باید به Px تبدیل کنید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sasan_dingo گفته است :

اول بک آپ بگیرید از کدهای css بعد اونارو پاک کنید این کد رو جایگزین کنید اما متاسفانه قالب شما بطور وحشتناک غیر حرفه ای و خیلی ضعیف در بخش موبایل طرحی شده و برای اینکه این قالب درست عمل کنه باید روش وقت گذاشته بشه بنظرم عوضش کنید خیل خیلی بهتر، در کل من رسپانسیورشو از کار انداختم.

Style.css

ممنون خیلی بهتر شده

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

اگه این کار رو بکنی عملا کوچه بن بست رو بغل کردی 

ریسپانسیو یعنی نمایش وب سایت در نمایشگر های مختلف در همان ابعاد نمایشگر

یعنی در موبایل یه مدل نشون میده و در تبلت جور دیگه

این باعث میشه که کاربر بدرستی محتوای شما رو ببینه

اگر غیرفعال کنی همه چی میریزه به هم باید زوم کنی تا متن رو بخونی یا ساید بار رو ببینی و متو روبخونی و...

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، update گفته است :

با سلام و عرض ادب میخواستم ریسپانسیو سایت رو غیرفعال کنم ولی میترسم ظاهر سایت روی دسکتاپ تغییر کنه لطفا در این خصوص راهنمایی کنید.ممنون

چرا باید اینکارو بکنی؟ همه دنبال قالب ریسپانسیو هستن... شما میخای غیر ریسپانسیو کنی؟ هم کاربران موبایلتون رو از دست میدی که تعدادشون کم نیست. هم روی سئو تاثیر گذاره هم رنک سایت خراب میشه.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۶/۳۰ در 17:22، update گفته است :

با سلام و عرض ادب میخواستم ریسپانسیو سایت رو غیرفعال کنم ولی میترسم ظاهر سایت روی دسکتاپ تغییر کنه لطفا در این خصوص راهنمایی کنید.ممنون

سلام

دوستان صحیح میفرمایند . کار اشتباهی است . روی سئو ی سایتتون تاثیر میگذارد . گوگل روی این مسئله حساس است.

این روزها بیشترین بازدید سایتها با دستگاه های تلفن هوشمند است این کار شما یعنی بیشترین بازدید کنندگان خودتان را از دست می دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...