رفتن به مطلب

همه پرسی برگزاری همایش وردپرس پارسی

پست های پیشنهاد شده

زمان برای سال 92 هست و به محض مشخص شدن اطلاع رسانی میشه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان خیلی ایده خوب و جالبی هست، اما اگه می شد حضوری برای کسانی اهل همون جا هستن باشه و غیر حضوری یا آنلاین برای کسانی مثل من که در شهرهای دور زندگی می کنیم باشه

مثلا فیلم اونجا بصورت آنلاین پخش بشه و بشه با کسانی که در اونجا هستن ارتباط آنلاین برقرار کرد و...

موفق باشید

لینک به ارسال

دوستان خیلی ایده خوب و جالبی هست، اما اگه می شد حضوری برای کسانی اهل همون جا هستن باشه و غیر حضوری یا آنلاین برای کسانی مثل من که در شهرهای دور زندگی می کنیم باشه

مثلا فیلم اونجا بصورت آنلاین پخش بشه و بشه با کسانی که در اونجا هستن ارتباط آنلاین برقرار کرد و...

موفق باشید

شما مثل این که در ایران زندگی نمی کنید!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

سلام

پیشنهاد

23 اردیبهشت ماه روز معلمه و وزارت آموزش پرورش ممکنه در صورتی که مذاکره ای بشه با توجه به فضای انتخاباتی تمایل به مشارکت داشته باشه که با توجه به مجتمع های رفاهی که در اختیار داره شاید بشه مشکل خیلی از دوستان که از راههای دور می آن رو هم حل کرد

در یکی دوسال اخیر تمرکز زیادی هم روی آموزش از راه دور و مدارس مجازی گذاشته شده و اغلب مدارس و پایگاه های اینترنتی غیر انتفاعیمرتبط با آموزش و پرورش هم وردپرسی هستند ....

البته زمان خیلی کمی مونده

لینک به ارسال

یادش بخیر - اون قدیما که ما میرفتیم مدرسه روز معلم 12 اردیبهشت بود - الانا از بس کبیسه و عید فطر جا بجا شده افتاده تو 23 اردیبهشت

لینک به ارسال

یادش بخیر - اون قدیما که ما میرفتیم مدرسه روز معلم 12 اردیبهشت بود - الانا از بس کبیسه و عید فطر جا بجا شده افتاده تو 23 اردیبهشت

شایدم دوازدهم باشه و من اشتباه کنم چون تنها چیزی که مطمئنم اینه که روز شهادت استاد مطهریه

لینک به ارسال

اگه:

25ام امتحانات مدارس هست !

و در خرداد (اواخر )امتحانات دانشگاه !

اگر هم دوستان دانشجو مشکلی نداشته باشن!

دوستان دانش آموز مشکل دارند!!

+

اینکه وقت کمه و نمیشه همه ی هماهنگی ها رو انجام داد!

بنظرم بعد از انتخابات مثلا توی تیر اگه باشه بیشتر دوستان میتونن بیان!

لینک به ارسال

برخی از سالن هایی که فضایی غیر از داخل سالن را ندارند)

3 - درآمد زایی برای پوشش برخی از هزینه ها: شرکت کنندگان می توانند در زمان ثبت نام (قبل از برگزاری سمینار) سفارش خرید اقلام وردپرسی را ثبت و بهای آن را پرداخت نمایند

- لیوان سمینار 92 وردپرس پارسی

- تیشرت سمینار 92 وردپرس پارسی

- گردن آویز سمینار 92 وردپرس پارسی

- ساعت سمینار 92 وردپرس پارسی

- تمبر سمینار 92 وردپرس پارسی

- لوگوی SSL سمینار 92 وردپرس پارسی

- ......

در مورد این بند نظرم اینه که یک بسته باشه! همراه با یک cd شامل وردپرس آموزش و کلی افزونه و قالب! حتی ما می تونیم در این بسته هاست مناسب وردپرس هم ارائه بدهیم و مثلا 50% از فروش هاست را هم به عنوان اسپانسر به همایش اختصاص دهیم.

لینک به ارسال

درود

فکر خوبی هست و حمایت میکنم

1- قبل از شروع چند تا بنر حمایتی بسازید تا وردپرس کار ها در سایت هاشون قرار بدن

2- اگر بتونید 1 وردپرس کار خارجی هم دعوت کنید که خیلی عالی میشه

3- به نظر من باید از افزونه نویس ها هم دعوت بعمل بیاد تا هر سال توی این همایش افزونه های جدید خودشون را معرفی کنند تا اینطوری 1 کمکی هم به پیشرفت افزونه نویسی توی ایران بشه

4- 1 بخش از هزینه هایی مثل ثبت نام را هم به موسسه های خیریه اختصاص بدید خیلی عالی میشه

خیلی کارا میشه برای 1 همایش انجام داد مهم این هست که اسپاسنر یا اسپاسنر ها قصد دارند چقدر هزینه کنند تا ایده ها مطرح بشه

توی برگزاری اگر کمکی خواستید من در خدمت هستم 4 سال کارم برگزاری همایش و سمینار بوده

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

ايميلي چيزي بزنيدا اينطوري نشه مثلا يكي از ما مثلا خود من يه هفته نيام انجمن بعدش بيام ببينم رفتيد جاجي حاجي مكه و تنهايي حالشو برديد دااا :D ايميل بزنيد به اعضا و بگيد كه ديگه همه بدونيم كي و كجاست!

لینک به ارسال

درود ؛

دوستان همایش داره مراحلش رو پیش میبره مرحله به مرحله و بعد از اجرایی شدن فعالیت‌های سمینار حتما خیلی زودتر اطلاعیه خواهیم زد و دوستان رو در جریان کار قرار خواهیم داد ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

اینجور کار ها باعث استحکام بیشتر وردپرس، تقویت رابطه بین اعضا و ایجاد روحیه بیشتر برای ادامه بقا وردپرس میشه.

متاسفانه من که نمی تونم شرکت کنم اما ...

بابا همایش وردپرسه ها!! باید مستقیم از شبکه سه پخش کنن، نه فقط شبکه سه شبکه خبر هم باید پخش مستقیم رو بده

در هر صورت امیدوارم همایش خوبی برگذار بشه

لینک به ارسال

با برنامه های تلوزیونی مثل به روز هم هماهنگ کنید تا مثل جشنواره وب ایران بیان و گزارش بگیرند.

لینک به ارسال

با برنامه های تلوزیونی مثل به روز هم هماهنگ کنید تا مثل جشنواره وب ایران بیان و گزارش بگیرند.

اره واقعا فکر خیلی عالیه، حتما پیگیر این قضیه باشید. حضوری هم حتما برید

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

تهران خوبه

اما اگر كاري بود ه از دست ما هم برميومد خوشحال ميشديم انجام بديم

در ضمن اگر با پيامك تاريخ و زمان و مكان ارسال ميشد بهتر بود

رو كمك ما تهراني ها حساب كنيد

لینک به ارسال

کارهای اصلی برای اطلاع رسانی در حال تکمیل هست

بزودی برای آمارگیری کار شروع میشه

لینک به ارسال

اما پيشنهاد من اين هست كه كارهايي رو كه كاربراني مثل ما ميتوانند انجام بدهند (چه كارهاي ميداني و ...)

بگيد تا هم بار از روي شما كمتر بشود و ما هم كمكي كرده باشيم و بتونيم در بهروي اين همايش تاثيري داشته باشيم

لینک به ارسال

اگه بخوایید تبریز هم سمینار برگذار کنید میتونم کمک کنم

اگر تبریز باشه منم در خدمتم برای هرکاری

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...