رفتن به مطلب

همه پرسی برگزاری همایش وردپرس پارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

عالیه بالاخره از وردپرس کاران هم یه حرکتی دیده شد

امیدوارم اونقدری خوب باشه که نظر همرو جلب کنه و ادامه داشته باشه و هر سال برگزار بشه

خدا کنه مثل این همایشایی نباشه که فقط تبلیغات اسپانسرا دیده میشه :(

از دست ما هم هر کاری بر بیاد انجام میدیم البته اگر تهران یا کرج باشه :D

راستی فقط یه سوال همه میتونن شرکت کنن ؟

لینک به ارسال

موافقم اما ای کاش صفحه اصلی این سایت (wp-parsi.com) هم تکمیل میشد و اخبار و پوسته و افزونه فارسی توش قرار می گرفت

لینک به ارسال

سلام. طرح جالبیه. اگه توی تابستون باشه مطمئنا میام اگر نه، لطفا فیلمش رو برای دانلود قرار بدید. اگر کاری از دست ما هم بر بیاد، در خدمتیم. ;):)

لینک به ارسال

شعار همایش چی هست ؟ من می خوام دبیر کل همایش بشوم . :D

پول نگیرین. هر کاری یک هزینه داره. مثل بعضی همایشهای امروزی نباشه که یک نفر سخنران میاد و بقیه برای اینکه پای صحبتهای آن بشینن 150 هزار پرداخت می کنند!

برای اینکه هزینه اینکار تامین بشه خوب می بایستی یک مبلغی پرداخت بشه اما همایش نباید با هدف درآمد سازی برای برگزار کننده باشه در هر صورت من به عنوان دبیر کل همایش نظرمو گفتم ;)

لینک به ارسال

سلام ..

ممنون آقا مرتضي راكي عزيز ..

خيلي طرح عالي و خوبي هستش .. ممنون ..

بايد تاپيك رو كامل بخونم و فكر كنم تا نظرات خودم رو بگم و اينكه حتما حتما هستم و همكاري خواهم داشت براي اجرا ..

اما ای کاش صفحه اصلی این سایت (wp-parsi.com) هم تکمیل میشد و اخبار و پوسته و افزونه فارسی توش قرار می گرفت

به مرور و ترتيب روي ساير بخش‌هاي سايت در حال كار هستيم و كم كم رو نمايي خواهند شد ..

لینک به ارسال

سلام

عالیه بالاخره از وردپرس کاران هم یه حرکتی دیده شد

امیدوارم اونقدری خوب باشه که نظر همرو جلب کنه و ادامه داشته باشه و هر سال برگزار بشه

خدا کنه مثل این همایشایی نباشه که فقط تبلیغات اسپانسرا دیده میشه :(

از دست ما هم هر کاری بر بیاد انجام میدیم البته اگر تهران یا کرج باشه :D

راستی فقط یه سوال همه میتونن شرکت کنن ؟

خب به هر حال اسپانسر باید این وسط نفعی ببره البته هنوز قطعی نشده بودجه شخصی هم در بین هست

بالاتر گفتم در تهران هست

بازدید برای عموم آزاد هست الیته شاید نیاز به ثبت نامی برای دریافت دعوتنامه هم براش در نظر بگیرم ( یه پشنهاد هست )

موافقم اما ای کاش صفحه اصلی این سایت (wp-parsi.com) هم تکمیل میشد و اخبار و پوسته و افزونه فارسی توش قرار می گرفت

در اینباره قبلا در انجمن بحث شده لطفا موضوعات دیگه در این تاپیک پیگیری نشن

سلام. طرح جالبیه. اگه توی تابستون باشه مطمئنا میام اگر نه، لطفا فیلمش رو برای دانلود قرار بدید. اگر کاری از دست ما هم بر بیاد، در خدمتیم. ;):)

زمان در سال آینده هست هنوز تاریخ دقیق نمیشه مشخص کرد

فعلا پیشنهادات رو بررسی می کنم تصویر برداری نیز در برنامه قرار داره

همکاری و همیاری دوستان نشانه بزرگیشون هست میال باشن بگن به چه صورت می تونن کمک کنن

شعار همایش چی هست ؟ من می خوام دبیر کل همایش بشوم . :D

پول نگیرین. هر کاری یک هزینه داره. مثل بعضی همایشهای امروزی نباشه که یک نفر سخنران میاد و بقیه برای اینکه پای صحبتهای آن بشینن 150 هزار پرداخت می کنند!

برای اینکه هزینه اینکار تامین بشه خوب می بایستی یک مبلغی پرداخت بشه اما همایش نباید با هدف درآمد سازی برای برگزار کننده باشه در هر صورت من به عنوان دبیر کل همایش نظرمو گفتم ;)

همه پرسی هست دیگه شعارش رو هم دوستان می تونن انتخاب کنن !

هزینه برای شنیدن صحبت !!!!

این همایش اسپانسر هم در بر داره

لینک به ارسال

ما هم منتظریم و حمایت می کنیم.... کاش در نمایشگاه برنامه می گذاشتید

فعلا برنامه ایی برای نمایشگاه ها نداریم

خوشحال میشم بدونم چطور م یخواین همکاری داشته باشین

لینک به ارسال

خب وقتی شد تشکر ویژه کنم برای طرح خوب مرتضی راکی

امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم

مسلما یک همایش خیلی مسائل داره ، اما به هر حال ما میتوانیم :D

لینک به ارسال

واقعا باید دست مریزاد گفت .

راستی توسط شرکت خاصی تدارک دیده شده یا یک حرکت خود جوش هست :)

لینک به ارسال

حرکتی خود جوش هست

متاسفانه شرکتی خودم در اون کار میکنم هم در زمینه وردپرس فعالیت نداره و روی انجنین اختصاصی فعالیت می کنه

البته ممکنه برنامه گسترش پیدا کنه و با بعضی ارگانها همکاری داشته باشیم

لینک به ارسال

اقا یه پیشنهاد دارم بیاید سایت هایی که رتبه خوبی دارند و تو سایت های مشابه خوب کار می کنند برای هر سایت یه غرفه بزارید که مدیرشم باشه و ... .

مثلا من سایت حقوقی دارم که تو دیگر سایت ها تکه فقط یه قالب کم داره . من یه غرفه میگیرم و فعالیت کاریم در سایت را میگم و مثلا اون روز مشاوره رایگان هم میدم

لینک به ارسال

فعلا برنامه ایی برای نمایشگاه ها نداریم

خوشحال میشم بدونم چطور م یخواین همکاری داشته باشین

هر طور که نیاز باشه و از دستمون بربیاد... تا ببینیم همایش شما چی لازم داره... اسپانسر، تبلیغات و .....

لینک به ارسال

خب به هر حال اسپانسر باید این وسط نفعی ببره البته هنوز قطعی نشده بودجه شخصی هم در بین هست

بالاتر گفتم در تهران هست

بازدید برای عموم آزاد هست الیته شاید نیاز به ثبت نامی برای دریافت دعوتنامه هم براش در نظر بگیرم ( یه پشنهاد هست )

آره درسته اما طوری که از مبحث اصلی خارج نشه

تهران باشه که عالیه

اگر از دست مام کاری بر میاد حتمن بگو از تدارکات بگیر تا ....

انشاالله همه مشکلات برطرف بشه و به زودی اجرا بشه

لینک به ارسال

دوستانی که تمایل دازن اسپانسر باشن

می تونن به این ادرس mortezarocky@gmail.com ایمیل ارسال کنن تا اطلاعات براشون ارسال بشه

لینک به ارسال

مدیران عزیز بخش های برنامه همایش رو که دیدن

برای این بخش ها مدیریت زمانی و محتوایی در نظر گرفته میشه که الزاما تا قبل از پایان سال جاری باید تکمیل بشن

برنامه های کارگاهی نیز که پیشنهاد داده شد نیز دوستان و کاربران عزیز لطف کنن و چارتی در اینباره تهیه بفرمایند چون در اینباره من به شخصه هیچ طرح و ایدی ایی براش ندارم

در همین تاپیک می تونید برنامه های اصلی رو کارگاهی رو به بحث و گفنگو بپردازید تا بهتر بشه از ایده ها دوستان استفاده کرد

لینک به ارسال

سلام

چون اولین دوره هست پیشنهاد میکنم از سری دوره ها و کارگارهای یی که خود شرکت automattic برای وردپرس برگزار میکنه ایده بگیرید(البته محسن عزیز هم پیشنهاد کرده بودن).

http://2012.sf.wordcamp.org/
http://central.wordcamp.org/

به عکسها هم نگاه کنید! خیلی محیط های جالبی دارن....

لینک به ارسال

یه پرتال ساده طراحی کنید که کسانی که میخوان در همایش شرکت کنند درش عضو بشن

از طریق همون جا نظرسنجی و از طریق خبرنامه اش اطلاع رسانی کنید

.

میتونید به مهمانان کارت ( پرس شده ) عضویت افتخاری با اسمشون رو بدید .

افراد مهم وردپرس پارسی رو بهمون اونجا معرفی کنید .

تو یه بخش یه سری تکنیک های مهم وردپرس برای پیشرفت کردن رو اموزش بدید !

.

و دی وی دی اموزش جامع طراحی قالب وردپرس یا کار با وردپرس یا مثلا مجموعه افزونه ها و تم های وردپرس رو جمع اوری و تهیه و برای فروش قرار بدید .

بدون شک فروش خوبی خواهد داشت و هزینه یک سال سرور داخلی سایت تامین میشه :blink:

بهرحال ایده زیاد هستش بنده این نکات به ذهنم رسید .

لینک به ارسال

آفرین بر این ایده خوب و ایده‌پردازش!

حضور رسانه‌ها می‌تونه خیلی کمک کنه. من با توجه به رابطه‌هایی که دارم می‌تونم در این‌باره کمک کنم. الآن هم حدود هفت ماهی می‌شه که مطالب وردپرس را در ماهنامه رایانه خبر منتشر می‌کنم، استقبال خوبی هم داشتیم.

به نظرم؛ بهتره یک کمیته علمی در کنار تیم عملیاتی تشکیل بشه تا حدود و ثغور کار رو تعریف کنه و ایده‌ها رو کارشناسی کنه. فقط ترسم از اینه که همایش وردرس به حوزه‌های فنی محدود بشه. می‌شه همایش رو از جنبه‌های متنوع برسی کرد و البته آن قدر بزرگ‌اش کرد که قابل برگزاری باشه.

اگر شرایطی هم مهیا بشه که عزیزانی که ساکن تهران نیستند بتونند یک شب رو تهران اقامت داشته باشند، خیلی می‌تونه به این نشست کمک کنه. شاید بشه اون رو جشن سالانه وردپرس خطاب کرد و کلی مسابقه و مراسم تقدیر و کارهای بازآموزی و حتی زمینه‌سازی برای همکاری‌های بزرگ‌تر رو فراهم کرد.

علی‌ای‌حال؛ خدا قوت می‌گم و برای همه‌تون آرزوی تندرسی و شادی می‌کنم.

لینک به ارسال

ممنون از همه ی دوستانی که تا اینجای تایپیک ایده هاشون رو بیان کردند.

ما همچنان منتظرریم ببینیم چه ایده هایی بیان میشه.

همه ی ایده هایی که تا اینجا بیان شدند خوب بودن.

ولی به نظر من ما میتونیم همایش های مشابه رو بررسی کنیم مثلا همایش جوملا یا ... و ببینم اونا چه کارهایی انجام دادند و اوایل ممکنه با چه کمبودهایی روبرو شدند تا ما بتونیم از ابتدا همایشی قوی داشته باشیم.

لینک به ارسال

یه پرتال ساده طراحی کنید که کسانی که میخوان در همایش شرکت کنند درش عضو بشن

از طریق همون جا نظرسنجی و از طریق خبرنامه اش اطلاع رسانی کنید

.

میتونید به مهمانان کارت ( پرس شده ) عضویت افتخاری با اسمشون رو بدید .

افراد مهم وردپرس پارسی رو بهمون اونجا معرفی کنید .

تو یه بخش یه سری تکنیک های مهم وردپرس برای پیشرفت کردن رو اموزش بدید !

.

و دی وی دی اموزش جامع طراحی قالب وردپرس یا کار با وردپرس یا مثلا مجموعه افزونه ها و تم های وردپرس رو جمع اوری و تهیه و برای فروش قرار بدید .

بدون شک فروش خوبی خواهد داشت و هزینه یک سال سرور داخلی سایت تامین میشه :blink:

بهرحال ایده زیاد هستش بنده این نکات به ذهنم رسید .

در مورد پرتال خب وقتی خوده سایت رسمی وردپرس پارسی هست نیازی برای اینکار نیست یکی جدید راه بندازیم

بالاتر گفتم که شاید همایش ثبت نامی باشه و دعوت نامه ایی بشه

بخش بندی ها رو هم گفتم اولینش هم معرفی دست اندر کاران وردپرس پارسی هست

مراحل کار همایش رو مطالعه کنید در اینباره برنامه ایی براش هست

دی وی دی آموزشی خوب به طبع باید باشه و در دستور کار هست البته فروش رو بعید می دونم بشه برای هه چیز انجام داد چرا که تمامی اموزش ها رو اینجا داریم به رایگان ارئه میدیم ولی بازم باید روش فکر کرد

آفرین بر این ایده خوب و ایده‌پردازش!

حضور رسانه‌ها می‌تونه خیلی کمک کنه. من با توجه به رابطه‌هایی که دارم می‌تونم در این‌باره کمک کنم. الآن هم حدود هفت ماهی می‌شه که مطالب وردپرس را در ماهنامه رایانه خبر منتشر می‌کنم، استقبال خوبی هم داشتیم.

به نظرم؛ بهتره یک کمیته علمی در کنار تیم عملیاتی تشکیل بشه تا حدود و ثغور کار رو تعریف کنه و ایده‌ها رو کارشناسی کنه. فقط ترسم از اینه که همایش وردرس به حوزه‌های فنی محدود بشه. می‌شه همایش رو از جنبه‌های متنوع برسی کرد و البته آن قدر بزرگ‌اش کرد که قابل برگزاری باشه.

اگر شرایطی هم مهیا بشه که عزیزانی که ساکن تهران نیستند بتونند یک شب رو تهران اقامت داشته باشند، خیلی می‌تونه به این نشست کمک کنه. شاید بشه اون رو جشن سالانه وردپرس خطاب کرد و کلی مسابقه و مراسم تقدیر و کارهای بازآموزی و حتی زمینه‌سازی برای همکاری‌های بزرگ‌تر رو فراهم کرد.

علی‌ای‌حال؛ خدا قوت می‌گم و برای همه‌تون آرزوی تندرسی و شادی می‌کنم.

حضور رسانه ها خب خیلی خوب هست من در اینباره تجربه کافی ندارم چون قبلا باهاشون به مشکلات زیادی خوردم ، ممنون میشم در اینباره اگر مایل به همکاری بودین توضیحات لازم رو بازگو بفرمایید

کمیته علمی که باید باشه خب حدود کار و ایده ها رو در این همه پرسی در مرحله اول داریم بررسی می کنیم البته هنوز کافی نیستن مصائب و مشکلات کار زیاد هست یکی یکی دارم بهشون رسیدگی می کنم

اسکان افراد خوب ، چون تعداد مشخص نیست تا الان و سرمایه اولیه زیادی می طلبه که فعلا میسر نیست و اینکار دست اسپانسر ها رو می بوسه

به نظر من ما میتونیم همایش های مشابه رو بررسی کنیم مثلا همایش جوملا یا ... و ببینم اونا چه کارهایی انجام دادند و اوایل ممکنه با چه کمبودهایی روبرو شدند تا ما بتونیم از ابتدا همایشی قوی داشته باشیم.

بررسی ها داره انجام میشه و واقعا بدونید اینکار یک نفره صورت نمی پذیره و دوستان ،

تک تکشون تمایل داشته باشن و در توانشون باشه در این راه همراهیمون کنن می تونیم به نتایح بسیار خوبی برسیم

کماکان منتظر انتقادات و پیشنهادات دوستان عزیز هستیم

تمایل داشتین این همه پرسی رو اطلاع رسانی کنید تا دیگر دوستانی که در این سایت نداریمشون هم و به نوعی دستی در وردپرس دارن ، مطلع بشن

لینک به ارسال

با سلام

من یه پیشنهاد پر و پیمون دارم البته اگه حمایت بشه خیلی خوبه!!

ترتیبشون مهمه:

1.مجله وردپرس که بچه ها خیلی براش زحمت کشیدن تکمیل بشه !! و داخلش برای همایش اطلاع رسانی بشه!!

2.وردپرس پارسی راه بیفته و برای ثبت نام همایش جایی رو داشته باشه! (که هم جمعیت مشخص بشه هم اگر هزینه ای میگیرین پرداخت آنلاین باشه!)

3.چون همه ی دوستان در تهران نیستند بهتره تابستون برگزار بشه تا ما هم شاید بتونیم 1000 کیلومتر بکوبیم بیاییم! :D

4.میشه برای راحتی شماره 3 با استفاده از نرم افزار هایی مثل Adobe connect استفاده کنیم (که نمیخواد حتی محیطی برای همایش در نظر بگیریم استادان در محل کار یا منزل سخنرانی کنند و دوستان هم استفاده کنند !) همینطور برای کسانی که نت 128 دارند راحت سخنرانی رو میبینند و میشنوند)

5.به فکر تبلیغات اینترنتی هم باشید (فلش بنر و ...)

6. اگه خواستین در تهران بامحیط حقیقی برگزار بشه بنر های چاپی و کار های گرافیکیش رو هم دوستان انجام بدن تا هزینه اضافی تولید نشه (بنده خودم اعلام آمادگی میکنم :) )

7.در پایان هم از آقا مرتضی تشکر میکنم که این ایده رو مطرح کردند!

موفقیتـــــــــ :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...