رفتن به مطلب

نصب و راه اندازی Visual Composer

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام روی قالبمم این افزونه رو پیاده کنم. آیا قبلش باید کاری رو انجام بدم ؟ یعنی مثلا نیاز به کدنویسی و ربط دادنش به قالب نداره؟

و یه سوال دیگه اینکه چطور میتونم به این افزونه المان های بیشتری اضافه کنم ؟ آیا نیاز به کدنویسی حرفه ای داره ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

افزونه رو تهیه و نصب کنید. لایسنس رو روی دامنه فعال کنید. بعد می تونید استفاده کنید.

معمولا بعضی افزونه ها زمان نصب یک سری آیتم به موارد ویژوال کامپوزر اضافه می کنند.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

افزونه رو تهیه و نصب کنید. لایسنس رو روی دامنه فعال کنید. بعد می تونید استفاده کنید.

معمولا بعضی افزونه ها زمان نصب یک سری آیتم به موارد ویژوال کامپوزر اضافه می کنند.

بله درسته یک سری المان های نمونه خودش داره. ولی اگر بخوام بهش اضافه کنم از کجا باید المان های دیگر رو بگیرم ؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

بله درسته یک سری المان های نمونه خودش داره یا مثلا ووکامرس و ... خودشون اضافه میکنند. ولی اگر بخوام چیز های جدیدتر اضافه کنم از کجا باید بگیرم ؟

ویرایش شده توسط hcp90
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hcp90 گفته است :

بله درسته یک سری المان های نمونه خودش داره یا مثلا ووکامرس و ... خودشون اضافه میکنند. ولی اگر بخوام چیز های جدیدتر اضافه کنم از کجا باید بگیرم ؟

در سایت Codcanyon افزودنی یا Addon هایی برای این کار هست که می‌تونید خریداری کنید تا ویژوال کامپوزر کارایی بهتری داشته باشه

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در 6/11/2016 at 05:25، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

سلام چگونه باید لایسنس یک افزونه رو روی دامنه فعال کرد؟ ما افزونه میخریم و یک فولدر که برای افزونه است و کنارش یک فولدر لایسنس است .

ما چگونه باید فعالش کنیم لایسنس رو؟

لینک به ارسال

درود ، 

هنگامی که افزونه را از مارکت اصلی ، یعنی Codcanyon خریداری نمایید ، مثلا برای یک دامنه ، یک لایسنس به شما داده می شود که در تنظیمات افزونه > لایسنس محصول ، کد لایسنس خود را وارد و فعال می نمایید. البته لایسنس صرف جهت دریافت خودکار به روز رسانی می باشد و در کار کرد افزونه تأثیری ندارد. (شما می توانید افزونه را بدون لایسنس نیز استفاده نمایید) ، پس افزونه را نصب و فعال نمایید و استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...