رفتن به مطلب

تغییر متن کامنت در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من میخوان توی این قالب متن این کامنت رو تغییر بدم بزارم نظر. نمیدونم کجاست! همه فایل هارو گشتم ولی

پیداش نکردم.:(هرچی رو تغییر میدم کامنت های جاهای دیگه تغییر می کنه ولی این یکی عوض نمی شه! لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه.ممنون.

کامنته توی این لینک هست.که یکی از home  های قالبه.

لینک به ارسال

سلام یعنی چی یکی از home های قالبه!!!خب دقیقا لینکی که کامنت توش هست رو بدید تا بررسی بشه من که چیزی پیدا نکردم!!

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

سلام یعنی چی یکی از home های قالبه!!!خب دقیقا لینکی که کامنت توش هست رو بدید تا بررسی بشه من که چیزی پیدا نکردم!!

سلام.ممنون که میخواین راهنمایی کنید.قالبم روی لوکاله واسه همین نمیتونم لینک بذارم:(دقیقا مشخصه توی همین لینکه که گذاشتم.عکسش رو پیوست کردم که متوجه بشین.

منظورم اینه که این کامنت که الان لینکش رو گذاشتم توی منوی home / home 1 هستش.بازم تشکر از لطف شما

2.png

لینک به ارسال

ببینید یه چیزی بهتون یاد میدم برای همیشه یاد بگیرید.

وقتی میخواین یه عبارت رو توی یک قالب یا چیز دیگری پیدا کنید که نمیدونید کجاست.نرم افزار notapad++ رو دانلود و نصب کنید.

بعد وارد برنامه بشین و ctrl+f بزنید تا فرم جستجو باز بشه.

از تب های بالایی گزینه find in files رو انتخاب کنید و عبارت جستجو تون (که اینجا comments هست ) رو وارد کنید و در پایینش هم آدرس کل پوشه قالب رو بزنید.

اینطوری نرم افزار تمام فایل های اون پوشه رو میگرده و جاهایی که اون عبارت درشون هست رو برات لیست میکنه که خیلی راحت میتونی پیداش کنی.

توی قالب های مختلف فرق میکنه ولی در اغلب مواقع کل محتویات صفحه اصلی قالب های وردپرس تو فایل index.php هست.فکر کنم تو این فایل باید دنبالش بگردی.

لینک به ارسال

ضمنا سایت هایی هستند که همین قالب یونیک رو بطور کامل فارسی و راستچین کردن که میتونید بصورت آماده ازشون خریداری کنید و خودتون زحمت فارسی سازیش رو نکشید.

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، majidghafoorzade گفته است :

ضمنا سایت هایی هستند که همین قالب یونیک رو بطور کامل فارسی و راستچین کردن که میتونید بصورت آماده ازشون خریداری کنید و خودتون زحمت فارسی سازیش رو نکشید.

ممنون از راهنمایی و لطف شما دوست عزیز.من همین کاری که شما گفتین رو دقیقا انجام دادم و کلی فایل رو گشتم ولی هر کامنتی رو که تغییر میدم این نیست.ولی توی فایل index رو نگشتم تا حالا.شاید به قول شما اصلا همونجا باشه.بله این قالب رو توی سایت ها دیدم ولی خیلی از جاهاش حذف شده و یا ناقص فارسی سای شده.

بازم از راهنمایی و حسن نظر شما تشکر میکنم.

لینک به ارسال

بهترین راه برای این کار اینه که به کمک نرم‌افزار poedit این واژه‌ها رو ترجمه کنید هر چیزی که بخواین می‌تونید جاش بنویسید آموزش کار با این نرم‌افزار در یوتیوب هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...