رفتن به مطلب

راه اندازی TV

Silence

پست های پیشنهاد شده

برای راه اندازی همچین موردی (تلویزیون یا ویدیو بلاگ) بهترین گزینه چیه؟...

استفاده از وردپرس و پلایگن های خاص یا اسکریپت خاصی؟...

قرار هست یه زیردامنه برای یک وب سایت به عنوان ویدیو بلاگ راه اندازی بشه، که مدیر بتونه ویدیو رو آپلود کنه به اضافه توضیحاتی اگر نیاز بود و ویدیو در سایت در 2 یا سه کیفیت برای نمایش قرار داده بشه و همچنین گزینه دانلود هم برای تمامی کیفیت ها در دسترس باشه و امکان به اشتراک گذاری چه در سایت های اجتماعی و چه در سایت های دیگه...

پیشنهاد خاصی هست؟...

لینک به ارسال

بنظر من تنها بهترین سیستم محتوایی که بشه باهاش هر سایتی رو طراحی کرد همین وردپرسه چون دستتون واسه اعمال تغییرات بازه ، اما اگر با وردپرس و  طراحی زیاد آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم با پرداخت مبلغی بدید براتون طراحی کنن هم در مدت زمان کمتری کارتون انجام میشه و هم انگیزتون واسه ادامه کار بالاتره

لینک به ارسال
در در 6/10/2016 at 21:39، alam7o گفته است :

بنظر من تنها بهترین سیستم محتوایی که بشه باهاش هر سایتی رو طراحی کرد همین وردپرسه چون دستتون واسه اعمال تغییرات بازه ، اما اگر با وردپرس و  طراحی زیاد آشنایی ندارید پیشنهاد میکنم با پرداخت مبلغی بدید براتون طراحی کنن هم در مدت زمان کمتری کارتون انجام میشه و هم انگیزتون واسه ادامه کار بالاتره

پلاگین خاصی وجود داره که ویدیو رو با کیفیت 720 آپلود کرد و خودش دو کیفیت دیگه (480 و 360) رو خروجی بده و در پلیر و قسمت دانلود نمایش بده؟

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، majidghafoorzade گفته است :

اگه میخواین فقط مدیر بتونه ویدئو ارسال کنه وردپرس گزینه مناسبی اما اگه سرویس اشتراک ویدئو مثل آپارات و یوتیوب میخواین اسکریپت phpmelody پیشنهاد میشه

خیر فقط مدیر و نویسنده ها می تونن ویدیو ارسال کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...