رفتن به مطلب

عضویت و ورود با حساب های شبکه اجتماعی

rasool.badr

پست های پیشنهاد شده

سلام

هرچی دنبال یه افزونه گشتم که بشه باهاش با حساب های یاهو،جیمیل وفیسبوک و ... تو شبکه عضو شد و وارد شد پیدا نکردم

افزونه ای جهت معرفی وجود داره که با بادی مشکل نداشته باشه؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، sushyant گفته است :

بهترین افزونه رایگان در این زمینه

https://fa.wordpress.org/plugins/oa-social-login/

مرسی

با بادی مشکلی نداره؟

لینک به ارسال

به خوبی یاهو،جیمیل و اینستا رو باهاش اوکی کردم

ولی مشکلی که داره اینه زمان تغییر مسیر دیگه وای میسه،باید خودت یه بار رفرش کنی که تغییر بده مسیر رو

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، sushyant گفته است :

نه مشکلی نیست

چندان کاربر پسند نیست اگه یه صفحه سفید بیاد و تغییر نکنه تا زمانی که خود کاربر رفرش نکنه

بعدش این افزونه کد کوتاه نداره که بخوام بزارم تو فرم پاپ آپ لاگین؟

لینک به ارسال

کاربر پسند یعنی چه جوری؟ استایلشو سفارشی کنید و می‌تونید توی پاپ آپ هم ازش بهره بگیرید. 

ببینید دوست من همونجور که گفتم این یک افزونه رایگانه و نیازها رو در برطرف می‌‌کنه اگر شما نیاز به افزونه‌ی کارآمد‌تر هستید باید از افزونه‌های پولی بهره بگیرید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، sushyant گفته است :

کاربر پسند یعنی چه جوری؟ استایلشو سفارشی کنید و می‌تونید توی پاپ آپ هم ازش بهره بگیرید. 

ببینید دوست من همونجور که گفتم این یک افزونه رایگانه و نیازها رو در برطرف می‌‌کنه اگر شما نیاز به افزونه‌ی کارآمد‌تر هستید باید از افزونه‌های پولی بهره بگیرید

فک کنم کلا متوجه منظورم نشدی،یکی از عیب های این پلاگینه که نیازه به نویسندش گزارش داده شه یا شاید فقط واسه من اینطوره

بعد اینکه کاربر تایید میکنه اجازه رو باید به کاربریش یا هر صفحه دیگه انتقال داده میشه،میزنه داره انتقال داده میشه ولی انتقال داده نمیشه و کاربر به یه صفحه سفید مواجه میشه که باید رفرش کنه که انتقال داده بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...