رفتن به مطلب
chaishpish

تغییر قسمت معرفی طراح قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان طراح راهنمایی کنند من میخوام قسمت توضیحات قالب سایت خارجی رو معرفی کرده اونو عوض کنم چیکار کنم

عکس زمیمه شد من میخوام اسم یدست و توضیحات رو عوض کنم

tozihat.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

باید بین فایل ها دنبال این نوشته ها بگردید و تغییرشون بدید

میتونید برای سهولت کارتون از برنامه FileSeek استفاده کنید ، کارش اینه که تو فایل های php و غیره متن ورودی شما رو جستجو میکنه تو گوگل جستجو کنید کار باهاش راحته

لینک به ارسال

در فایل style.css پوسته خط های آغازین برای توضیح پوسته به کار میره می تونین این خط ها رو ویرایش کنید

لینک به ارسال

یعنی می‌خواین نام CKEditor رو ویرایش کنید؟

لینک به ارسال

CKEditor یک ویرایشگر متن هست که همه جا شناخته شدست. من نمی‌دونم چه نیازی به تغییرش دارین ولی برای تغییرش می‌تونین با Poedit این کار رو انجام بدین. راه دیگه اینه که به کمک برنامه Notepad++ بخش Find in files این واژه رو جست‌و‌جو کنید و سپس با واژه‌ی دلخواهتون جایگزینش کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sushyant گفته است :

CKEditor یک ویرایشگر متن هست که همه جا شناخته شدست. من نمی‌دونم چه نیازی به تغییرش دارین ولی برای تغییرش می‌تونین با Poedit این کار رو انجام بدین. راه دیگه اینه که به کمک برنامه Notepad++ بخش Find in files این واژه رو جست‌و‌جو کنید و سپس با واژه‌ی دلخواهتون جایگزینش کنید

منظور من CKEditor نیست من به عنوان مثال نشون دادم وقتی قالب رو نصب میکنیم یک قسمت تظیمات اختصاصی داده میشه میخوام اسم اونو عوض کنم هیچ افزونه جدا نصب نشده فقط بعد از نصب قالب تنظیماتش میاد سمت راست میخوام اسم اونو عوض کنم

لینک به ارسال

منظور من CKEditor نیست من به عنوان مثال نشون دادم وقتی قالب رو نصب میکنیم یک قسمت تظیمات اختصاصی داده میشه میخوام اسم اونو عوض کنم هیچ افزونه جدا نصب نشده فقط بعد از نصب قالب تنظیماتش میاد سمت راست میخوام اسم اونو عوض کنم

لینک به ارسال

لینک به ارسال

لینک به ارسال

برای تغییر هر اسمی به روشی که گفتم انجام بدین

لینک به ارسال

ببخشید پشت هم اومد 

میشه راهنمایی کنید من تا حالا با این نرم افزار ها کار نکردم آموزش سادش رو دارید برام بفرستید همه جا آموزش درجه 1 گذاشتن

لینک به ارسال

بهترین جا برای یادگیری سایت YouTube هست می‌تونید با یه جست‌وجو در یوتیوب فیلم آموزشی رو پیدا کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط silver21
      سلام
      یه قالب نسبتا خوب که فیلتر قیمت و مواردی مثل پست محصول و شهرها رو داشته باشه (حداقل های یه فروشگاه عادی رو بدرستی انجام بده )بهم معرفی میکنید

اکثر قالب های فروشگاهی خوب که در حال فروش هستن ، محدودیت نصب دارن که فقط روی یک دامنه و هاست سوار بشه و...
      برخی هم بصورت ناقص هستن ، یعنی یا ایجکس اسلایدها مورد داره یا فیلترها و یا چیز استانداردی نیست که بشه اعتماد کرد

-------------------------------------------
      یادش بخیر ، قدیم چقدر اینجا شلوغ بود
    • توسط shortcut
      درود
      نام قالب استفاده شده در این سایت چیست ؟
      در صورت امکان لینک دانلود رو ار‌ا‌ئه بفرمایید
      ممنونم
    • توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. 
      چطوری میتونم به انتهای صفحات کتگوری و برچسب ها، متن و توضیحات اضافه کنم؟
      به خیلی از فروشنده های قالب های وردپرس پیام دادم، هیچ کدوم این قابلیت رو ندارن
      حالا الان میخوام با وودمارت کار کنم، اما نتونستم راه حلی پیدا کنم برای این موضوع.
      بعضی قالب ها این امکان رو دارن، اما بالای صفحه نمایش میده، در حالیکه من میخوام انتهای صفحه و زیر محصولات باشه این توضیحات.
    • توسط aliresadeghi
      سلام دوستان من یه قالب روی سایتم ایمپورت کردم 
      فهرست رو میخوام ویرایش کنم و فهرست دلخواه خودم نمایش داده بشه ولی از بخش فهرست ها  فهرستی که الان رو سایت هست رو
      نمایش نمیده که بتونم ویرایش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط zaubel2040
      سلام  قالب آماده با حداقل هزنه میخوام خریداری کنم دارای مشخصات زیر : 1- چند زبانه 2- چند فروشنده 3- فروشگاهی نا محدود 4- دارای سیستم افیلیت 5- قابلیت کسب درآمد از پخش تبلیغات خارجی 6- درگاه ارز دیجیتال  با قابلیت تبدیل نرخ به ارز های دیگر بصورت اتومات 7- دارای پشتیبانی و... ممنون میشوم در سریع ترین زمان اعلام بفرمایید. درصورت توانایی طراحی آن ، حدداقل هزینه و زمان اجرا را اعلام فرمایید. حداکثر محلت ارسال مدارک و پیشنهاد قیمت تا تاریخ 3وم اردیبهشت 1398 می باشد. سپاس  zaubel2040@gmail.com  
  • اضافه کردن...