رفتن به مطلب

مشکل در عدم نمایش صفحه ورودی ادمین وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام . من سایتم را از دامنه قدیم به دامنه جدید منتقل کردم .

مشکلی که پیش اومده با اینکه IP اینترنتمو تو قسمت اچ تی سی اکسس وارد میکنم چون دو سال قبل تا حالا یه محدودیت IP هم در اون قسمت برای موقع ورودی لحاظ کرده بودیم . حالا کلا با وجود زدن IP هم صفحه ادمین وردپرس رو اصلا نمیاره!

مگه اینطوری نباید رفت تو صفحه ادمین ؟ http://namedomain/wp-admin

هر کار میکنم کلا هیچ صفحه ای نمیاد جز صفحه ی قطعی با ارور :

The page isn't redirecting properly

Waterfox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept cookies.

من لازم دارم پنل ادمین ورپرسم بیاد که برم توش چندتا مطلب دارم پاک کنم.

یه راهنمایی کنین مشکل بالا اومدن صفحه ادمین سایتم حل بشه.

متشکرم.

لینک به ارسال

سلام

1. کش را پاک کنید :

Tools > Options > Advanced > Network > Cached Web Content: "Clear Now"

2.کوکی ها را پاک کنید

Tools > Options > Privacy > Cookies: "Show Cookies"

3. برای ورود باید از این صفحه امتحان کنید :

http://namedomain/wp-login.php

4.  از مرورگر کروم استفاده کنید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، neda411 گفته است :

سلام

1. کش را پاک کنید :

Tools > Options > Advanced > Network > Cached Web Content: "Clear Now"

2.کوکی ها را پاک کنید

Tools > Options > Privacy > Cookies: "Show Cookies"

3. برای ورود باید از این صفحه امتحان کنید :

http://namedomain/wp-login.php

4.  از مرورگر کروم استفاده کنید

سلام . هیچ تأثیری ایجاد نشد. داخل هاست چیزی رو نباید درست کنم تا این wp-admin که میخوام برم توش بالا بیاد؟ هیچی نشون نمیده اصلا.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، d.gray-man گفته است :

سلام . هیچ تأثیری ایجاد نشد. داخل هاست چیزی رو نباید درست کنم تا این wp-admin که میخوام برم توش بالا بیاد؟ هیچی نشون نمیده اصلا.

اگر مشکل از هاست باشه باید بروید و فایل wp-config.php را ویرایش کنید به این شکل:

WP_DEBUG را پیدا کنید و نوشته false را به true تغییر دهید و مجدد قسمت مدیریت را باز کنید و ایراد کار براتون به نمایش در میاد

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۳/۲۰ ه‍.ش. at 01:31، neda411 گفته است :

اگر مشکل از هاست باشه باید بروید و فایل wp-config.php را ویرایش کنید به این شکل:

WP_DEBUG را پیدا کنید و نوشته false را به true تغییر دهید و مجدد قسمت مدیریت را باز کنید و ایراد کار براتون به نمایش در میاد

سلام این گذینه رو نتونستم توی هاست و حتی myadminphp پیدا کنم. این پوشه یا گذینه تو کدوم قسمت هست؟ یه مسیربهم نشون بدین. تنکس:unsure:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

آدرس دامین رو از توی دیتابیس تغییر دادی؟

واسه من حتی به کوچیکی و بزرگی حساس بود و این خطا رو میداد که با تغییر حرف های دامین به کوچیک رفع شد

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، rasool.badr گفته است :

سلام دوست عزیز

آدرس دامین رو از توی دیتابیس تغییر دادی؟

واسه من حتی به کوچیکی و بزرگی حساس بود و این خطا رو میداد که با تغییر حرف های دامین به کوچیک رفع شد

بله هاستینگ من چون من اون قسمتو بلد نبودم برام از منوی wp-option اون ادرسو تصحیح کرده بود ولی من فایلای wp-config را اصلا ندارم. رفتم دیدم هنوز توی هاست قبلی است به هاستینگم گفتم برشون داره بیاره به هاست جدید . اوردشون تو هاست جدید ولی هنوز من متوجه نشدم چجوری کار می کنند. چون من خودم انجام ندادم هاستینگ دیتابیس این وردپرس منو انتقال و درست کرده و خب اینطوری فکر نکنم اصلا وردپرس من کار کنه.

الان wp-config.php ولی wp-debug رو ندارم . تو این wp-config را ادیت زدم برم ببینم چی هست متوجه نشدم چه خطی رو باید تصحیح کنم . 7 خط بیشتر تو این نبود:blink: 

یه ذره بیشتر راهنمایی می کنین ؟

لینک به ارسال

wp-config.php اطلاعات دیتابیس و تنظیمات کانفیگ وردپرس توش هست که تو روت هستش

بیشتر از هفت خطه این فایل و نیازه بعد از انتقال دیتابیس اطلاعات اینم تغییر کنه،اگه مایل بودید اطلاعات رو پ خ کنید که خودم نگاه کنم واستون

لینک به ارسال

با سلام .

با اینکه من خودم نتونستم از این سر در بیارم اما چندین ساعت قبل هم که با پشتیبانی هاستینگم در اینباره تیکت داده بودم خودشون ظاهرا دوساعت پیش برام این قسمت لاگین را تصحیح کردن و برام وصل کردند.

فعلا مشکل ورود به پنل ادمینم حل شده با اینکه راه حلشو من نمیدونم اونا برام از چه روشی استفاده کردند. از شما دوستانی که در این تاپیک به سوالات من پاسخ دادین کمال تشکر را دارم و آرزوی ساعاتی خوب در ماه مبارک رمضان را برای شما عزیزان خواستارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...