رفتن به مطلب

مشکل نشان دادن اسم سایت در آخر پست ها در گوگل

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان یه مشکلی دارم اونم اینه که به آخر موضوع هر پستم تو وردپرس در گوگل اسم سایت هم قرار میگیره! من تو بخش همگانی اسم سایتمو زدم و در تمام پست های وردپرسم در گوگل اسم سایت آخر موضوع پست اضافه شده که خیلی طولانی کرده موضوع رو در گوگل

لینک به ارسال

آیا از افزونه‌ی سئو روی وردپرستون دارید؟ اگر بله باید در بخش تنظیمات افزونه شیوه‌ی نمایش نام رو سفارشی کنید

لینک به ارسال
در هم اکنون، sushyant گفته است :

آیا از افزونه‌ی سئو روی وردپرستون دارید؟ اگر بله باید در بخش تنظیمات افزونه شیوه‌ی نمایش نام رو سفارشی کنید

من از آخرین ورژن yoast seo استفاده میکنم چطور باید اینکار رو بکنم؟

لینک به ارسال

در افزونه به بخش عنوان‌ها و متاها برین و روی تب گونه‌های فرسته کلیک کنید از این بخش می‌تونید تنظیمش کنید

لینک به ارسال
در هم اکنون، sushyant گفته است :

در افزونه به بخش عنوان‌ها و متاها برین و روی تب گونه‌های فرسته کلیک کنید از این بخش می‌تونید تنظیمش کنید

ببخشید به عنوان آخرین سوال منظور از sep و page چیه؟ و اگر فقط title قرار داده بشه فقط عنوان موضوع نمایش داده میشه؟

ویرایش شده توسط alirezarz63
لینک به ارسال

Sep یعنی Separator و منظور خط جداکننده عنوان نوشته و عنوان سایت هستش

Page هم عنوان برگه

بله

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...