رفتن به مطلب

دو زبانه کردن سایت

rey

پست های پیشنهاد شده

سلام
من قبلا برای دو زبانه کردن یک سایت ، سایت را ب صورت شبکه راه اندازی کردم و سایت هم دوزبانه شد و همچنان در حال فعالیت است .

اما الان یک سایت دیگه ای رو ک میخوام شبکه روش نصب کنم ک کارهای مربوط ب دوزبانه کردن رو انجام بدم ؛ موقع راه اندازی شبکه این ارور رو میده :

Warning: An existing WordPress network was detected.

برای رفع این ارور چیکار باید بکنم ؟؟

لینک به ارسال

این اشکال معمولا به خاطر wp-config.php رخ میده. آیا کدهای دستوری رو در جای درست و به درستی جای‌گذاری کردید؟ این فایل رو بررسی کنید و اگر درست نشد دوباره بپرسید

لینک به ارسال

برای دو زبانه کردن وب سایت بهره‌گیری از وردپرس شبکه پیشنهاد نمیشه. بهتره از افزونه‌ی رایگان transposh یا پولی WPML بهره بگیرید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، sushyant گفته است :

این اشکال معمولا به خاطر wp-config.php رخ میده. آیا کدهای دستوری رو در جای درست و به درستی جای‌گذاری کردید؟ این فایل رو بررسی کنید و اگر درست نشد دوباره بپرسید

من تنها تغییری ک توی فایل wp-config دادم این بوده ک بالای کامنت :

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

این کد رو قرار دادم :

/* Multisite */
define( 'WP_ALLOW_MULTISITE', true );

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، sushyant گفته است :

برای دو زبانه کردن وب سایت بهره‌گیری از وردپرس شبکه پیشنهاد نمیشه. بهتره از افزونه‌ی رایگان transposh یا پولی WPML بهره بگیرید

خب برای استفاده از پلاگین WPML  هم سایت باید ب صورت شبکه نصب شده باشه دیگه .
ممکنه دیتابیس مشکلی داشته باشه ؟؟؟

ویرایش شده توسط rezza
لینک به ارسال

Wpml نیازی به وردپرس شبکه نداره هنگامی که می‌خواین وردپرس شبکه رو راه اندازی کنید یه مد دیگه برای wp-config.php و کدی هم برای .htaccess بهتون داده میشه که باید وارد کنید این کدها هم وارد شدن؟

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، sushyant گفته است :

Wpml نیازی به وردپرس شبکه نداره هنگامی که می‌خواین وردپرس شبکه رو راه اندازی کنید یه مد دیگه برای wp-config.php و کدی هم برای .htaccess بهتون داده میشه که باید وارد کنید این کدها هم وارد شدن؟

بله کدهارو ک داخل فایلهای مربوطه میذارم و بعد پنل ادمین رو رفرش میکنم ، یک پیغام میاد تحت عنوان آپدیت دیتابیس ، با آپدت دیتابیس ک موافقت میکنم ، ارور میده ک بعضی از تیبلها آپدیت نشدن و بعدا دوباره تلاش کنم ...

لینک به ارسال

من دانش اندکی در زمینه‌ی پایگاه داده دارم. پیش از هر چیز کد زیر و در wp-config.php بگذارید

define('WP_ALLOW_REPAIR', true);

به نشانی زیر برید

yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php

و از این بخش پایگاه داده رو تعمیر کنید. اگر باز هم نشد بگین چه تیبل‌هایی مشکل دارن

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، sushyant گفته است :

من دانش اندکی در زمینه‌ی پایگاه داده دارم. پیش از هر چیز کد زیر و در wp-config.php بگذارید

define('WP_ALLOW_REPAIR', true);

به نشانی زیر برید

yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php

و از این بخش پایگاه داده رو تعمیر کنید. اگر باز هم نشد بگین چه تیبل‌هایی مشکل دارن

سلام مجدد
بعد از تعمیر مجدد دیتابیس از طریقی ک شما فرمودین ، مشکل حل شد و شبکه نصب شد روی سایت .
متشکرم بابت راهنمایی و وقتی ک گذاشتین .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...