رفتن به مطلب
irblues

عدم نمایش کتابخانه و فایل های آپلود شده

پست های پیشنهاد شده

سلام به مهندسان گرامی

من بعد از آپدیت به وردپرس 4.5.2 بخش کتابخانه سایتم نمایش داده نمیشه و مدام لودینگ صفحه در حال چرخش هست

وقتی به برمیگردونم به ورژن قبل مشکل حل میشه...

راه کارهای زیر رو رفتم و جواب نداد:

"تاپیک های قدیمی در مورد این مشکل رو خوندم، 

پرمیشن فایل ها و فولدرهارو عوض کردم،

قالب رو پیش فرض کردم و افزونه ها رو غیرفعال کردم،

دیتابیس رو تعمیر و بهینه سازی کردم،

فایل های وردپرس رو دستی آپدیت کردم"

اما نشد که نشد!...

2 تا تصویر پیوست گذاشتم که این قضیه رو نشون میده

ممنون میشم اساتید پاسخ بدهند

moshkel2.png

moshkel1.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

یک بار دستی وردپرس تو رو تو پوشه سایت آپلود کنید و انجام بدید.

این ارور دلایل مختلفی داره شاید بخاطر ناقص آپدیت شدن وردپرس باشه. یا جی کوئری.
کش مرورگرتون هم خالی کنید.

لینک به ارسال

این پیام رو من در نگارش‌های پیشین وردپرس دیده بودم  و با به روز شدن وردپرس به نگارش‌های تازه دیگه دیده نشد فایل zip که این‌جا میذارم رو در wp-content بارگذاری کنید امیدوارم مشکل حل بشه اگر نشد ما رو آگاه کنید

mu-plugin.zip

لینک به ارسال
در در 6/4/2016 at 18:40، Mazandaranweb گفته است :

یک بار دستی وردپرس تو رو تو پوشه سایت آپلود کنید و انجام بدید.

این ارور دلایل مختلفی داره شاید بخاطر ناقص آپدیت شدن وردپرس باشه. یا جی کوئری.
کش مرورگرتون هم خالی کنید.

در در 6/4/2016 at 19:36، sushyant گفته است :

این پیام رو من در نگارش‌های پیشین وردپرس دیده بودم  و با به روز شدن وردپرس به نگارش‌های تازه دیگه دیده نشد فایل zip که این‌جا میذارم رو در wp-content بارگذاری کنید امیدوارم مشکل حل بشه اگر نشد منو آگاه کنید

mu-plugin.zip

ممنون از شما، مشکل با آپدیت وردپرس حل شد.

البته من این بین تغییر هاست هم داشتم، که حالا نمیدونم ایراد از هاست قبلی بود یا آپدیت وردپرس 

ولی حل شد. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط melika4
      سلام 
      من میخام برای کاربران پنل داشته باشم که کاربر بعد از ثبت نام بیاد یه فایل بفرسته و با و هزینه مثلا 5000 تومن رو بده 
      بعد یه پنل مدیریت داشته باشم که ادیمن فایل رو دریافت کنه یه سری تغییرات بده روی فایل مشتری بعد براش دوباره بفرسته 
      میخام بدونم با وردپرس چطوری میشه اینو انجام داد؟
    • توسط freeworld
      سلام . وقت بخیر
      من برای پخش یک سری موسیقی از ابزار اولیه خود وردپرس استفاده کردم و به اصطلاح playlist ساختم اما مشکلم اینجاست که میخوام بجای نمایش عنوان mp3 توی لیست , اسم خود فایل نشون داده بشه.
      چطور میتونم از پخش کننده صوت بخوام که از نمایش جزییات صرفنظر کنه. چون توی گزینه ها فقط نمایش یا عدم نمایش عنوان و اسم هنرمند و عکس آلبوم هست نه نمایش اسم فایل بجای اونها
      ممنونم
    • توسط Neon_63
      سلام همگی. من در سایتم وقتی محصولی رو وارد سبد خرید میکنم و میرم به صفحه پرداخت، بهم ارور زیر رو میده:
      کتابخانه جی کوئری قبل از شهر های ایران لود نشده است!
      و بعد هم که یه استان رو انتخاب میکنم، در قسمت شهر ها میزنه "یافت نشد!"
      قالبش رو هم خودم نوشتم، اسم سایت هم رصد بوک هست. از آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس هم استفاده میکنم
    • توسط Reka
      برای نوشتن یک متن در فایل از تابع fwrite() در زبان PHP استفاده میشود.

این تابع دو مقدار ورودی دریافت میکند، مقدار ورودی اول یک شی از نوع File handler (هندلر) بوده و مقدار دوم رشته ای (String) که میخواهیم درون فایل نوشته شود را مشخص میکند.

$txt = "This is a test text!"; fwrite($file, $txt); نوشتن درون فایل با تابع fwrite

میتوانیم تابع fwrite() را روی یک فایل باز شده چندین بار صدا بزنیم و در ادامه اطلاعات نوشته شده قبلی، اطلاعات دیگری بنویسیم. برای مثال قطعه کد زیر یک متن را در دو خط پشت سر هم درون فایل مینویسد.
      $txt = "This is a test text!"; fwrite($file, txt); fwrite($file, "\n"); fwrite($file, $txt); $txt = "This is a test text!"; fwrite($file, txt); fwrite($file, "\n"); fwrite($file, $txt); در پایان کار با فایل، می بایست فایل باز شده را ببندیم و مشخص کنیم که دیگر با این فایل کاری نداریم. در صورتی که عملیات بستن فایل انجام نشود، تغییرات انجام شده روی فایل اعمال نخواهد شد.

برای بستن فایل باز شده از تابع fclose() استفاده میکنیم که به عنوان تنها ورودی، متغیر مربوط به File Handler را ورودی میگیرد.
      fclose($file); اکنون فایل options.ini ما محتوایی مشابه زیر خواهد داشت.
      This is a test text! This is a test text!  
    • توسط SadraHkm
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      من داشتم تمرین میکردم که یه کتابخونه ساده بسازم. بعد به یه مشکلی برخوردم. من دو تا متد نوشتم. تو یکی از اونها، اون یکی رو صدا زدم. ولی کار نمیکنه و مقداری که برمیگردونه undefined هست.
      میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکلش چی هست. با تشکر فراوان
      (function (window) { function mathLibrary() { this.plusNums = function (x, y) { return Number(x) + Number(y); }; this.subNums = function(x , y) { this.plusNums(x,-y); } } if(typeof sadra_ml === 'undefined'){ window.sadra_ml = new mathLibrary(); }else { console.log("There is name conflict"); } })(window);  
  • اضافه کردن...