رفتن به مطلب

تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

تصویر شاخص را سایتم نشان نمی دهد!مشکل از چیست؟آپلود می شود ولی در کتابخانه و محل تصویر شاخص توی ویرایشگر هیچی نشان نمی دهد.تصویر هست ولی یک شکل مستطیل است.نمی دانم ولی فکر کنم به خاطر FTP باشد چون می خواستم پلاگین را بروز کنم پیغام زیر را داد و باید مشخصات FTP وارد کنم.نمی دانم شما چی میگویید؟

این آدرس یکی از تصویر های شاخص است http://golpaweb.ir/wp-content/themes/golpa/framework/scripts/timthumb.php?src=http://golpaweb.ir/wp-content/uploads/2012/12/google-now-chrome_0.jpg&h=59&w=59&zc=1

این هم پیغام FTP

برای انجام دادن عملیات موردنظر، وردپرس به اطلاعات اتصال به سرویس‌دهنده نیازمند است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید.

لینک به ارسال

اين كد رو به انتهاي wp-config.php اضافه كنيد مشكل FTP حل ميشه ..

if(is_admin()) {
add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0751 );
}

حالا تست كنيد ..

لینک به ارسال

مشکل تا حدودی بر طرف شد ولی این پیغام را می دهد.

Warning: fopen(./cache/timthumb_int_e0738a02e6d0a2cc0e5b089e0657cea6.timthumb.txt.lock) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/u549521831/public_html/wp-content/themes/golpa/framework/scripts/timthumb.php on line 805
A TimThumb error has occured
The following error(s) occured:
Could not open the lockfile for writing an image.

Query String : src=http://golpaweb.ir/wp-content/uploads/2012/12/2012-12-07_13h02_44-645x250.jpg&h=59&w=59&zc=1
TimThumb version : 2.8.9

این هم فایل که توی نشته بالا آدرس داده بود.

WP.txt

لینک به ارسال

اصلا از آن وقتی که این کد را اضافه کردم دیگر نه می توانم آپلود کنم و نه افزونه را نصب کنم. در کل پیغام ها مختلفی میدهد ولی چیز ثابتی که در آن ها است.

خطایی هنگام به روزرسانی دو هزار و یازده رخ داد: دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /home/***********/public_html/wp-content/twentyeleven.tmp وصل شود.

خطایی هنگام به روزرسانی WordPress SEO رخ داد: دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /home/**********/public_html/wp-content/wordpress-seo.tmp وصل شود.

دریافت انجام نشد. تابع fopen() نتوانست به /home/***********/public_html/wp-content/mybb-latest-posts.tmp وصل شود

لینک به ارسال

بنظر میرسه تابع fopen روی سرور شما محدود شده یا اینکه سطح دسترسی برای پوشه wordpress-seo.tmp درست ست نشده.

لینک به ارسال

بنظر میرسه تابع fopen روی سرور شما محدود شده یا اینکه سطح دسترسی برای پوشه wordpress-seo.tmp درست ست نشده.

خوب باید چه کار کنم.

لینک به ارسال

ببخشید دوباره این تایپیک را بروز کردم تا توی اولین پست بیاید ولی مجبورم.خواهشا می کنم کمک کنید.مشکل از این کد زیری است؟یعنی از این خط اشکال میگیرد.

$fp = fopen($this->cachefile, 'rb');

لینک به ارسال

این خط هم مربوط به تابع فوق هست.

به مدیر سرور اطلاع بدید شاید تغییر باید بشه.

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید

بنده بعد از تغییر سرور با همین خطا و مشکل روبه رو شدم (دقیقا بعدش)

موقعی که عکس آپلود میشه این اخطارو میگیرم

پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به wp-content/uploads/2013/07 برود.

موقعی که میخوام افزونه بروز کنم این اخطار رو میگیرم:

برای انجام دادن عملیات موردنظر، وردپرس به اطلاعات اتصال به سرویس‌دهنده نیازمند است. لطفا اطلاعات اتصال FTP خود را برای ادامه‌ی مراحل وارد کنید. اگر اطلاعات اتصال خود را فراموش کرده‌اید باید با میزبان خود تماس بگیرید.

و اینکه موقعی که tim thumb فعال هستش هیچکدوم از بند انگشتی های سایتم لود نمیشه فک کنم یه تابع رو هاست جدید بسته هست درسته؟

ممنون میشم زودتر کمکم کنید :(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...