رفتن به مطلب

شناساندن ساب دامنه به آلکسا و گوگل

sasan_dingo

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت شما دوستان همیشگی وردپرسی، چطور میشه ساب دامین هارو به آلکسا و گوگل شناسوند منظور اینکه مثلا شما دقت بفرماید ساب دامین mail.google.com همان رتبه google.com را داراست این یعنی اینکه به الکسا گفته شده mail.google.com هم متعلق به google.com است، حال چطور googe و خیلی از وب سایتهای دیگه اینکارو انجام دادن؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، sasan_dingo گفته است :

با سلام و احترام خدمت شما دوستان همیشگی وردپرسی، چطور میشه ساب دامین هارو به آلکسا و گوگل شناسوند منظور اینکه مثلا شما دقت بفرماید ساب دامین mail.google.com همان رتبه google.com را داراست این یعنی اینکه به الکسا گفته شده mail.google.com هم متعلق به google.com است، حال چطور googe و خیلی از وب سایتهای دیگه اینکارو انجام دادن؟

آلکسای ساب دامین و دامین یکی هست. مگه اینکه سایت شما اونقدر بزرگ باشه که به ساب دامین های شما رنک جداگانه ای اختصاص داده بشه . مثل بلاگفا که هر ساب دامنه یک رنک جداگانه داره.

همین wp-parsi فروم و سایتش یک رنک الکسا دارند.

اگه میخواید در گوگل هم ایندکس بشید در وبمستر گوگل سایت و سایت مپتون رو معرفی کنید کافیه.

آگر هم منظورتون ریداریکت هست مثل mail.google.com که به جای دیگه ارجاع داده میشه که باید از ریداریکت ها به شکل های مختلف استفاده کرد که تو گوگل سرچ کنید و انجام بدید.

لینک به ارسال
در هم اکنون، 1tarah گفته است :

آلکسای ساب دامین و دامین یکی هست. مگه اینکه سایت شما اونقدر بزرگ باشه که به ساب دامین های شما رنک جداگانه ای اختصاص داده بشه . مثل بلاگفا که هر ساب دامنه یک رنک جداگانه داره.

همین wp-parsi فروم و سایتش یک رنک الکسا دارند.

اگه میخواید در گوگل هم ایندکس بشید در وبمستر گوگل سایت و سایت مپتون رو معرفی کنید کافیه.

آگر هم منظورتون ریداریکت هست مثل mail.google.com که به جای دیگه ارجاع داده میشه که باید از ریداریکت ها به شکل های مختلف استفاده کرد که تو گوگل سرچ کنید و انجام بدید.

بنظر من دوستان wp-parsi.com کاری انجام دادن یعنی ساب دامین خودشون رو معرفی کردن به آلکسا، احساس میکنم یکم پیچیده تر باشه....

لینک به ارسال
در هم اکنون، pctricks گفته است :

پیرو حرف کاربر  1tarah  ، درسته الکسا به ساب دامین و دامنه یک امتیاز می دهد، ولی در گوگل ساب دامین یک سات مستقل از دامنه به حساب میاد ، ولی ساب دایرکتوری نه ، شما می توانید خزنده را به ساب دایرکتوری ریدایرکت و بازدید کننده ها را به ساب دامین ، اینطوری امتیاز ساب دامین و دامنه در گوگل یکی است و بازدید کنندگان از طریق ساب دامین سایت را مشاهده می کنند .

با احترام، دقت بفرمایید مثلا download.domain.com و domain.com آلکسا و گوگل یکی نمشناسند من مدتها پیش مطلبی در این رابطه خونده بودم و آموزش این بود که چطور ساب دامنه های دیگر را به دامنه اصلی لینک کنید جوری که مثلا download.domain.com در یک سرور دیگر همان رتبه را دارا باشد که domain.com داراست به نحوی باید این معرفی بشه به آلکسا حالا گوگل جای خود داره ولی آلکسا حتما باید یک فرایندی طی بشه که من نمیدونم متاسفانه از دوستان میخوام اگر اطلاعی دارن آموزش بدن...
با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...