رفتن به مطلب

افزونه ارسال و ثبت رزومه توسط کاربر

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان گرامی.

آیا افزونه ساده ای برای ارسال رزومه وجود داره؟  اینکه کاربر بیاد تو سایت و رزومه و مشخصات خودش رو ثبت کنه و از اون طرف راهی باشه که بشه آخرین رزومه ها و ثبتی هارو تو صفحه اول نمایش داد..

ممنون میشم به سوالم جواب بدین..

اگه چنین افزونه ای وجود نداره از چه راهی میشه چنین کاری انجام داد؟؟

البته من از job manager و افزونه های مشابه استفاده کردم ولی بدرد ثبت و ارسال رزومه نمیخورن..

تنها راهی که به نظرم رسید استفاده از فرم ساز ها بود که تنها مشکلی که وجود داره نمایش آخرین ارسالی ها بصورت خودکار تو سایته..

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

سلام برای ارسال رزومه که خب راه خیلی زیاد وجود داره میتونید از فرم تماس 7 یا انواع فرم ساز ها استفاده کنید ولی اینکه رزومه رو در سایت نمایش بده فکر کنم یکی از روش هایی که می تونید استفاده کنید افزونه wp user fronted باشه که رزومه ها رو به صورت مطلب در سایت ارسال کنید و نمایش بدید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

سلام برای ارسال رزومه که خب راه خیلی زیاد وجود داره میتونید از فرم تماس 7 یا انواع فرم ساز ها استفاده کنید ولی اینکه رزومه رو در سایت نمایش بده فکر کنم یکی از روش هایی که می تونید استفاده کنید افزونه wp user fronted باشه که رزومه ها رو به صورت مطلب در سایت ارسال کنید و نمایش بدید

تشکر از راهنماییتون..

از wp user frontend استفاده کردم. تقریبا این چیزیو که میخوام انجام میده. فقط یه مشکل داره اون هم اصل قضیه یعنی فایل رزومه ای که آپلود میشه.  وقتی یه فایل همراه فرمی که نوشته میشه پست میشه فایل اتچ شده میره تو کتابخونه و تو خود نوشته قرار نمیگیره. اینطوری مشخص نیست که کدوم فایل مربوط به کدوم نوشته هست.  چون در نهایت میخوام اون دسته خاص نوشته رو همراه با فایل ضمیمه تو سایت نمایش بدم.. 

اگه راهی وجود داره ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

خب میتونید موقع تایید مطلب لینک رزومه شخص رو خودتون دستی در متنش قرار بدید 

یا اینکه به جای آپلود فایل رزومه کلا تمام اطلاعات رزومه در یک فیلد textarea اضافه بشه که کاربر کل رزومه رو در این فیلد قرار بده و به راحتی در مطلبش نمایش بده

لینک به ارسال

تشکر.

اگه textarea اضافه کنم کاربر موقع افزودن پرونده چند رسانه ای به کتابخانه وردپرس دسترسی داره. که این خودش یه مشکل بزرگه

لینک به ارسال

راهی هست که وقتی کاربر  دکمه افزودن پرونده چندرسانه ای رو میزنه نتونه کتابخانه وردپرس رو ببینه. اینکه فایل ها و عکس هایی که قبلا آپلود شده رو نبینه؟؟؟

یا اینکه کدی که بشه یک لینک یا دکمه اضافه کرد به ویرایشگر تا یه پنجره جدا برای آپلود کردن اضافه کنه.. مثل چیزی که ویرایشگر همین انجمن داره.

444.jpg

لینک به ارسال

تونستم این مشکل رو رفع کنم..

میگم شاید بدردبقیه دوستان بخوره.

البته از پست مهمان برای اینکار استفاده نکردم.

افزونه فرم ساز گراویتی رو نصب کردم و یه فرم ساختم. یه افزونه جانبی داره که فرم های ارسال شده توسط کاربر رو لیست میکنه. با همین روش تونستم یه فرم ثبت رزومه بسازم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...