رفتن به مطلب

ویرایش css پوسته Hueman

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید

در پوسته Hueman مشکلی که دارم ترازچین نبودن نوشته ها در صفحه اصلی و دسته هاست. البته با تراز کردن نوشته ها در وایرایشگر نوشته ها در صفحه نوشته تکی مشکلی ندارند. اما در صفحه اصلی ، ارشیو دسته ها و تگ ها و .... نوشته ها خاصیت وارد شده در ویرایشگر نمیگیرند. دنبال کدی میگردم که باهاش بتونم نوشته های این بخش رو هم تراز کنم و به طور کلی تغییراتی و خصوصیاتی که در نوشته میدم از قبیل رنگ و لینک و استایل تو صفحه های ارشیو و اصلی هم اعمال بشه. دوستان میتونن کمک کنن؟

آدرس سایت هم : http://sunbio.ir

لینک به ارسال

من که منظورتون رو متوجه نشدم ولی اگه کدی که در فایل استایل قالب قرار میدید اثر نداره باید برای اون کد !important هم قرار بدید

مثلا

article{text-align:justify !important;}

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

من که منظورتون رو متوجه نشدم ولی اگه کدی که در فایل استایل قالب قرار میدید اثر نداره باید برای اون کد !important هم قرار بدید

مثلا

article{text-align:justify !important;}

درسته که منظورم بد گفتم و شما متوجه نشدی ولی جوابت دقیقا چیزی بود که نیاز داشتم. با تشکرات فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...