رفتن به مطلب

سفید شدن تصویر بعد از اعمال تغییرات

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل از پوسته و فایل فانکشن هستش که وقتی فایل فانکشن رو حذف میکنم مشکل حل میشه ولی من به فایل فاکشن احتیاج دارم اگه میشه راهنمایی بفرمایید .

و اینم بگم که تو فایل errorlog  هیچ ارروری وجود نداره

لینک به ارسال

شما که اصلا توضیحی در مورد مشکلتون ندادید 

چه تغییراتی رو اعمال می کنید که سفید می شه 

فایل functions.php قالبتون رو هم پیوست کنید اینجا 

لینک به ارسال

ببخشید این ارور تو صفحه errorlog  میده:

[20-May-2016 15:13:11 UTC] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/ffmpeg.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/ffmpeg.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

در مورد فایل فانکشن باید بگم که من کلا کد های داخلشم پاک کنم بازم صفحه سفید میشه و فقط باید حذفش کنم

ویرایش شده توسط miladhassan
لینک به ارسال

در مورد تغییراتم باید بگم به روز رسانی یا ایجاد دسته یا صفحه یا در افزونه ها بعد از ذذخیره کردن صحه سفید میشه و حتی هنگام ورود هم باید پوسته فعال رو تغییر بدم تا بتونم وارد شم چون صفحه سفیده.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، miladhassan گفته است :

ببخشید این ارور تو صفحه errorlog  میده:

[20-May-2016 15:13:11 UTC] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/ffmpeg.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20121212/ffmpeg.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

در مورد فایل فانکشن باید بگم که من کلا کد های داخلشم پاک کنم بازم صفحه سفید میشه و فقط باید حذفش کنم

این ارورتون که بخاطر اینکلود یک کتابخانه با نشانی اشتباهه

فایل فانکشنز نباید سفید باشه یعنی حداقل باید تگ php توش باز و بسته شده باشه یا اصلا نباشه 

اگر فایل رو پیوست رو کرده بودید شاید می شد کمکیث کرد ولی با حدس و گمان که نمی شه 

لینک به ارسال

چی عرض کنم صفحه سفید مربوط می شه توابع منسوخ و مشکلات کد نویسی که نه من نه کس دیگه ای نمی تونه با گمان و حدس برطرفشون کنه حداقل تا جاییکه من می دونم 

منتظر باشید احتمالا دوستان دیگه بتونند بدون دیدن کدهای اون فایل کمکتون کنند 

لینک به ارسال

سلام

من تو فایل فانکشنم چیزی نیست ولی این ارور رو میده :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/amiranmo/public_html/wp-content/themes/moblghali/functions.php:1) in /home/amiranmo/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1171

لینک به ارسال

این ارور مربوط می شه به فضای خالی بیرون php

در 15 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

فایل functions.php قالبتون رو هم پیوست کنید اینجا 

لطف کنید تایپیک رو اگه خواستید ادامه بدید کدهای فایل functions.php  رو بگذارید سرجاش و فایل رو قرار بدید اینجا تا بررسی بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...