رفتن به مطلب

صفحه سفید هنگام فعال کردن پوسته

Mohammad_E

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید

من این پوسته رو سایت دومم نصب کردم و بدون مشکل فعال و بالا میاد.

حالا ویرایش و کدنویسیش تمام شده و همین پوسته رو روی سایت اولم میخوام نصب کنم که متاسفانه چه پیش نمایش رو میزنم چه فعال اتفاقی نمیافته و صفحه سفید میاد.

با راهنمایی هایی که در تاپیک دیگه شده بود؛

همه افزونه هارو غیرفعال کردم. نسخه آخر وردپرس رو نصب کردم، فایل های .htaccess رو خالی کردم، functions.php رو بصورت utf-8 ذخیره کردم و ... هیچ کدوم از اینها جواب نداد.

وقتی functions.php رو حذف یا ویرایش میکنم پوسته فعال میشه اما بدون استایل و با ظاهری خراب ...

چی باعث شده رو سایت دوم این پوسته بدون مشکل بالا بیاد اما رو سایت اول مشکل ساز بشه!؟

* هر دوتا سایت روی یه هاست بالا اومده .

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، djmojtaba گفته است :

افزونه های هر دوسایت یکی هستش؟

افزونه های هر دو سایت رو کاملا یکی کردم.

پوسته مدنظر رو یه سایت فعاله رو یه سایت دیگه فعال نمیشه.

فکر نمیکنم از افزونه ها باشه

لینک به ارسال

سلام

کد زیر رو در پرونده wp-config.php جایگزین  define('WP_DEBUG', false); کن

/**
 * For developers: WordPress debugging mode.
 *
 * Change this to true to enable the display of notices during development.
 * It is strongly recommended that plugin and theme developers use WP_DEBUG
 * in their development environments.
 */
 define('WP_DEBUG', true);

// Tells WordPress to log everything to the /wp-content/debug.log file
define('WP_DEBUG_LOG', true);

// Doesn't force the PHP 'display_errors' variable to be on
define('WP_DEBUG_DISPLAY', false);

// Hides errors from being displayed on-screen
@ini_set('display_errors', 0);

سپس برو به مسیر wp-content و سپس پرونده debug.log رو باز کن ببین خطا از کجاست

لینک به ارسال

با پشتیبانی صحبت کردم اونها بررسی کردند و این پاسخ رو دادند :

گزینه نمایش خطا php
بر روی دامنه مورد نظر فعال شد که خطای زیر دریافت میگردد :

Fatal error: Allowed memory size of 201326592 bytes exhausted (tried to allocate 78 bytes) in /home*/***/domains/***/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1780 

دریافت این خطا به دلیل مصرف بسیار بالای مموری لیمیت بر روی برنامه این سایت میباشد .
در حال حاضر مقدار مموری لیمیت از 160 مگ پیش فرض به حداکثر مقدار ممکن که 256 مگ میباشد افزایش یافته است و به دلیل اشتراکی بودن امکان افزایش بیش از این مقدار وجود ندارد.
البته این مقدار بسیار زیاد بود و در صورت وجود مشکل در الگوریتم برنامه سایت این مقدار مموری برای سایت کافی نمیباشد.

دریافت این خطا بر روی این سایت ممکن است به دلیل یکی و یا چند افزونه نصب شده نیز باشد و یا ممکن است دلیل دیگری سبب بروز این مشکل شده باشد.
در هر حال در صورت بروز مجددا این مشکل بر روی دامنه، پیشنهاد ما به شما در این رابطه، تماس با شرکت سازنده ی اسکریپت و یا پشتیبان تخصصی برنامه ی مد نظر می باشد.

----

چطور همین پوسته روی سایت دوم مشکلی نداره اما روی سایت اول مشکل ایجاد میکنه !

لینک به ارسال

آیا همه افزونه های هر دو سایت یکسان هستن؟ ممکنه از افزونه باشه. یا شاید تداخل کوئری قالب با افزونه که باعث پر شدن حافظه می شه

لینک به ارسال
در در 18‏/5‏/2016 at 15:41، Yinon گفته است :

وقتی functions.php رو حذف یا ویرایش میکنم پوسته فعال میشه اما بدون استایل و با ظاهری خراب ...

علت صفحه سفید شما به همین فایل برمیگرده

بهتره با آزمون و خطا توابع رو حذف و ادیت کنید تا ببینید از کدام قسمت ایراد میگیره. این ایرادی که میگید ربطی به هاست و مصرف منابع نداره و به این فایل بر میگرده.

راهی که دوستمون هم گفتند رو بررسی کنید . برخی قالب ها پیش نیازشون برخی افزونه هاست .

لینک به ارسال

ممنون از اساتید

ظاهرا تکه کدی داخل فایل theme_options.php قرار داشت که باعث میشد این مشکلات بوجود بیاد و خود این فایل داخل functions.php فراخوانی میشد. احتمالا تداخلی با افزونه ها داشته، اما من همه افزونه ها رو غیرفعال کردم که فایده نداشت، پس این تکه کد رو حذف کردم :

// Store Posts in array
$accesspresslite_postlist[0] = array(
	'value' => 0,
	'label' =>  __('--choose--','accesspresslite')
);
$arg = array('posts_per_page'   => -1);
$accesspresslite_posts = get_posts($arg);
foreach( $accesspresslite_posts as $accesspresslite_post ) :
	$accesspresslite_postlist[$accesspresslite_post->ID] = array(
		'value' => $accesspresslite_post->ID,
		'label' => $accesspresslite_post->post_title
	);
endforeach;

الان قالب فعال و بدون مشکل بالا اومده اما یه مشکل کوچیک در تنظمات قالب (مثلا اسلایدر) هست، با مشاهده کد حتما متوجه میشید کارش چیه!

سایت من اسلایدر داره و هر پستی که ارسال میکنم در تنظیماتش میتونم پست ارسالی رو به دلخواه انتخاب کنم تا در اسلایدر نمایش بده، وقتی این تکه کد رو حذف میکنم پست های ارسالی در تنظیمات اسلایدر نشون داده نمیشه.

تصویر رو مشاهده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...