رفتن به مطلب

سئو و بادی پرس

Dr.Alex

پست های پیشنهاد شده

سلام

دو هفته ای میشه کل نت رو میگردم و اکثر آموزش ها و پلاگین های مربوط به این پدیده اجتماعی رو میخونم. قرار بود cms اختصاصی برنامه نویسی کنم اما بادی پرس نیازمو برطرف کرد.

اواسط مرداد جدیدترین نسخه بادی پرس رو ترجمه میکنم و اینجا در اختیار کاربران قرار میدم چون آخرین فایل ترجمه ای که دیدم قدیمی شده و باید آپدیت و تکمیل بشه.

اما بریم به سراغ سئو و بادی پرس :

همه ما میدانیم که بادی پرس صفحات زیادی داره ، بطور مثال صفحه پروفایل کاربر که به تعداد اعضا سایتتون صفحه ایجاد میکنه. خب صفحات خزیده میشن و تو گوگل ایندکس میشن ولی من بیشتر دوست دارم مطالب سایت ایندکس بشن و ایندکس تمیزی داشته باشم.

اگر افزونه سئو وردپرس رو استفاده میکنید باید بدونید که چندتا گزینه برای ایندکس شدن یا نشدن صفحات ، دسته ها و ... داره.

از استاد فخار عزیز یا آقا پارسا و سایر دوستان حرفه ای تقاضا دارم به سوالم پاسخ بدید :

آیا انتخاب گزینه noindex برای برگه هایی مانند : پروفایل کاربر ، فعالیت ، گروه ها و هر صفحه ای که به بادی پرس مربوط میشه کار درستیه؟ نو فالو کردن هم بفرمایید

سوال دومی هم دارم و کمی ربط به این تاپیک دارد، لطف کنید پاسخ بدید

اگر کلیه فایل های CSS  و js هرچندتا پلاگین که نیاز داریم نصب کنیم ، در یک فایل استایل و یک فایل جاوا ادغام بشن و تعداد ریکوئست لود صفحه هم کاهش پیدا کنه ، باز هم نصب بودن تعداد زیاد پلاگین مشکل داره؟ البته فرض کنید پلاگین ها از نظر امنیتی مورد اعتمادند.

سوال دومم به این خاطر هست که اگر بخوام از بادی پرس استفاده کنم ، به نصب تعدادی پلاگین ازش در کنار پلاگین های سایت نیاز دارم

متشکرم

ویرایش شده توسط Dr.Alex
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...