رفتن به مطلب

راهنمائی جهت قرار دادن ویدئو در وردپرس

M.Hajloo

پست های پیشنهاد شده

درود بر تمام عزیزان

دوستان من میخوام توی مطالبم ویدئو قرار بدم و برای این کار نیز 1 هاست دانلود تهیه کردم

مطالب زیادی توی همین انجمن و... خوندم در مورد بهترین پلیر وردپرس که بیشترشون را تست کردم اما مشکلم اینجاست که اگر پلیر html5 مانند پلیر خود وردپرس قرار بدم ارور error loading this resource رو بهم میده و اگر با یک پلیر مانند Jw Player استفاده کنم و روی حالت Flash قرار بدم فقط صدای ویدئو برام پخش میشه

البته چیزی که هست من ویدئو از جای دیگه قرار بدم درست نمایش میده به عنوان مثال جهت تست لینک یکی از ویدئو های آموزشی همیار وردپرس رو قرار دادم بدون مشکل رو خود پلیر وردپرس نشون داد

حالا به نظرتون مشکل از هاست دانلود من هست یا نه باید تغییری ایجاد کنم یا ... تا به درستی نمایش بده ؟

سپاسگذارم

لینک به ارسال

درود بر شما,

یعنی میگید موقع نمایش و زمانی که انتشار روی سایت پیدا میکنه این مشکل هست؟

اصولا اگه افزونه مربوطه صدا رو پخش میکنه مشخصه مشکل از جایه دیگه ای هست.

کلا بصورت جداگانه میتونید مستقیما از روی هاست دانلودتون فیلم رو مشاهده کنید ؟

یعنی یک لینک مستقیم قابل پخش داشته باشه . مثل : example.com/video.mp4

لینک به ارسال

سلام 

ویدئو رو با چه مشخصاتی کانورت می کنید و در چه نوعی  آپلود؟

فایل ویدئوی را نباید در نوع جابجایی ASCII آپلود کنید اغلب نرم افزارهای آپلود فایل مثل filezilla امکان مدیریت دستی این بخش رو در کنارحالت خودکار دارند 

Screenshot_17.png.f3f6a1f7bcb03cbe99f952

Transfer Type  رو به صورت دستی باینری قرار بدید و چک کنید.

لینک به ارسال

مشکل خدا رو شکر حل شد . البته دقیق متوجه نشدم ایراد از فرمت فایل بود یا نحوه آپلود فایل

فرمت فایل من mp4 بود اما با 1 نرم افزار تبدیلش کردم به mp4 - X264 و بعد از با نرم افزار Core ftp آپلودش کردم رو هاست و تست گرفتم دیدم درسته

آقا ایمان متاسفانه نرم افزار Filezilla مشکل پیدا کرده و ارور Connection timed out after 20 seconds of inactivity رو هنگام آپلود فایل میده و نتونستم باهاش کار کنم به همین خاطر از نرم افزار Core ftp استفاده کردم .

البته من احساس میکنم ایراد از همون نوع آپلود فایل بود چون من قبل از اینکه مشکل را اینجا مطرح کنم یک بار هم با فرمت flv و با افزونه FV Player هم تست گرفته بودم و همین مشکل را داشتم .

* توضیحات جهت راهنمایی دیگر دوستانی که به این مشکل خواهند خورد داده شد *

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...