رفتن به مطلب

ارور 404

hassanlakaei

پست های پیشنهاد شده

سلام

مدتی بالای هدر سایت جایی که دسته ها هستند بهم ریخته عنوان ها و موقعی که وارد دسته ها از طریق هدر سایت میشم ارور404 میده

swimsport.ir/category/swimming-lessons

مشکل از قالب یا اسکریپت میشه راهنمایی کنید چطوری میشه درستش کرد باتشکر

لینک به ارسال

اول قالب رو تغییر بدید به قالب پیش فرض و چک کنید درست می شه یا نه اگر درست شد فایل functions.php قالب رو بگذارید تا بررسی بشه و اگر نشد قالب رو برگردونید و افزونه ها را غیر فعال کنید و یکی یکی فعال کنید و تست بگیرید تا افزونه مورد دار پیدا بشه وقتی مشخص شد اسم و مشخصات افزونه رو بگذارید 

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۵/۲/۲۸ ه‍.ش. at 08:02، imanfakhar گفته است :

اول قالب رو تغییر بدید به قالب پیش فرض و چک کنید درست می شه یا نه اگر درست شد فایل functions.php قالب رو بگذارید تا بررسی بشه و اگر نشد قالب رو برگردونید و افزونه ها را غیر فعال کنید و یکی یکی فعال کنید و تست بگیرید تا افزونه مورد دار پیدا بشه وقتی مشخص شد اسم و مشخصات افزونه رو بگذارید 

سلام دوست عزیز قالب پیش فرض تب هایی بالای هدر این قالب نداره .من مشکلم تب هایی بالایی قالب که در تصویر زیر هست فایل functions.php قرار میدم از اینکه مزاحم میشم معذرت میخوام . باتشکر

5yrk_untitled.jpg

functions.php.zip

لینک به ارسال

مشکل برخوردن به 404 ربطی به هدر نداره که لینک دستهخ ها رو بعد از تغییر قالب چکم کنید باز می شند یا خیر

لینک به ارسال

آگه از آدرستون و دسته هاتون اطمینان دارید پیوندهای یکتا رو به دیفالت برگردونید و دوباره به حالت دلخواه تغییر دهید.

لینک به ارسال

زیر دسته ها مشکلی ندارند اما دسته های اصلی یا مادر دسته ها مشکل پیدا کردن قبلا موردی نداشتن چیکار باید انجام داد؟

باتشکر

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۳/۱۱ ه‍.ش. at 20:09، hassanlakaei گفته است :

زیر دسته ها مشکلی ندارند اما دسته های اصلی یا مادر دسته ها مشکل پیدا کردن قبلا موردی نداشتن چیکار باید انجام داد؟

باتشکر

کسی نمیدونه چیکار باید انجام بدم؟تمام پیوندهای یکتا مشکل پیدا کرد ارور 404میدن هر روز هم بصورت اتوماتیک یک تعداد دسته جدید ایجاد میشه که من پاکش میکنم علت چیه؟

ویرایش شده توسط hassanlakaei
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۵/۳/۱۰ ه‍.ش. at 15:09، imanfakhar گفته است :

مشکل برخوردن به 404 ربطی به هدر نداره که لینک دستهخ ها رو بعد از تغییر قالب چکم کنید باز می شند یا خیر

سلام

همانطور که فرمودین قالب عوض کردم مشکل404حل شد همانطور که خواستیدفایل functions.php زیر پیوست میکتم فقط یک مشکل دیگه که دارم اینه که بصورت اتوماتیک خودش دسته جدید ایجاد میکنه علت چیه؟هر دفعه پاک میکنم دوباره دسته جدید ایجاد میشه

باتشکر

functions.php.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...