رفتن به مطلب

دو سئول درباره مولتی وردپرس

cutegroup

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان 

من این نوع وردپرس رو فعال کردم اما الان آدرس به صورت 

name.com/test

هست 

اما می خواهم به صورت 

test.name.com

تغییر کنه 

آیا امکانش هست ؟

و آیا افزونه یا روشی وجود دارد که برای مثال بشود که دامنه اختصاصی را به یک وبلاگ ساخته شده متصل کرد .

مثلا mydomaine.net رو وصل کنیم به زیر سایت test.name.com

??

سپاس

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، cutegroup گفته است :

سلام

دوستان 

من این نوع وردپرس رو فعال کردم اما الان آدرس به صورت 

name.com/test

هست 

اما می خواهم به صورت 

test.name.com

تغییر کنه 

آیا امکانش هست ؟

با سلام

شما در واقع یک برگه ایجاد کردید از دامینتون ، برای اینکه بخواهید ادرس به صورت test.name.com باشه باید ساب دامنه ایجاد کنید و فایل هارو از برگه به ساب دامنه انتقال دهید.

در 10 دقیقه قبل، cutegroup گفته است :

و آیا افزونه یا روشی وجود دارد که برای مثال بشود که دامنه اختصاصی را به یک وبلاگ ساخته شده متصل کرد .

مثلا mydomaine.net رو وصل کنیم به زیر سایت test.name.com

??

سپاس

برای اینکه دامنه مورد نظرتون رو به وبلاگ اتصال دهید باید نیم سرور های وبلاگ رو بروی دامنه تنظیم نمایید

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسختون

مورد دوم رو کاملا متوجه شدم .

اما مورد اول 

که فرمودید :

شما در واقع یک برگه ایجاد کردید از دامینتون ، برای اینکه بخواهید ادرس به صورت test.name.com باشه باید ساب دامنه ایجاد کنید و فایل هارو از برگه به ساب دامنه انتقال دهید.

یعنی الان چه کاری انجام دهم ؟

یعنی مثلا یک ساب دامنه test ایجاد کنم و بعد آدرس برگه رو بدم بهش ؟

یا روشی وجود دارد که خودکار هنگام ساختن یک اشتراک جدید به صورت ساب دامنه سایت رو ایجاد کند ؟

سپاس فراوان

در 7 دقیقه قبل، S A J J A D گفته است :

با سلام

برای اینکه دامنه مورد نظرتون رو به وبلاگ اتصال دهید باید نیم سرور های وبلاگ رو بروی دامنه تنظیم نمایید

لینک به ارسال

ببینید شما برای اینکه بخواهید ساییتون بصورت  test.name.com بشه  باید ساب دامین ایجاد کنید و فایل هارو انتقال بدین به همین ساب .

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، S A J J A D گفته است :

ببینید شما برای اینکه بخواهید ساییتون بصورت  test.name.com بشه  باید ساب دامین ایجاد کنید و فایل هارو انتقال بدین به همین ساب .

من سایت خودم مد نظر نیست.

افرادی یک برای دریافت یک وبلاگ در سیستم ثبت نام می کند می خواهم نام وبلاگی که انتخاب می کنند 

site1.name.com

site2.name.com

و ...

باشه ( حالا هر نامی انتخاب می کنند به صورت ساب دامنه ارائه شه )

الان هر وبلاگی ایجاد شود به صورت 

name.com/site1

name.com/site2

ساخته میشه

لینک به ارسال

خب شما باید  تنظیمات اسکریپت وبلاگتون بررسی کنید که وبلاگ ها بصورت ساب ایجاد شوند 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...