رفتن به مطلب

بکآپ گیری با سی پنل بهتره یا افزونه ها؟؟؟

ahmad25532

پست های پیشنهاد شده

سلام. میخواستم بپرسم بک آپ گیری از سی پنل بهتر و مطمئن تره یا افزونه ها؟ من updraftplus رو نصب دارم. چند روز پیش، قبل از یه سری دست کاری تو سایت، یه بک آپ باهاش گرفتم.(که به گوگل درایو هم میفرسته). برای اطمینان با سی پنل هم گرفتم. بعد از کارم بک آپ updraft رو که بازنشانی کردم ارور میداد. تنها شانسی که آوردم این بود که با سی پنل هم بک آپ گرفته بودم.اگرنه بیچاره بودم!!! البته updraft این سری اینطوری شد اگرنه قبلش به مشکلی نخورده بودم. حالا یه سوال داشتم از اساتید. از اونجایی که من بک آپ هام رو دستی میگیرم و زمان بندی ای نداره، توصیه میکنید با افزونه ها این کار رو کنم یا سی پنل؟؟؟ نصب کردن این جور افزونه ها سرعت سایت رو پایین میاره یا نه؟ دلیل اینکه این موضوع رو مطرح کردم اینه که اگه با سی پنل بشه خوب بکاپ گرفت و این افزونه ها هم سرعت لود سایت رو کم کرده، پاکش کنم بره!!

لینک به ارسال

سلام طبیعتا بکاپ گیری به صورت دستی و از طریق سی پنل خیلی بهتر از افزونه ها هستش

حتما در مرحله اول بکاپ گیری از هاست رو انجام بدید که البته این کار رو به پشتیبان هاست تون محول کنید

لینک به ارسال

ممنون. پس شاید بهتره افزونه رو پاک کنم. البته نمیدونم تاثیری تو سرعت سایت دارن یا نه. اگه تاثیر ندارن که باشه حالا!!!!

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...