رفتن به مطلب

پایین امدن رتبه الکسا

mani221

پست های پیشنهاد شده

دوستان توروخدا کمک کنید دارم به فنا میرم

سایتمو تو الکسا ثبت کردم و داشتم طراحیم رو تو ورد پرس انجام میدادم رتبم اولش خوب داشت پیش میرفت که یهو اینجوری شد و این ارور اومد و پرچم ایران هم چیزی از رتبشو نشون نمیده تورو خدا اگه اطلاع دارین راجع به این موضوع بگین شاید در اینده کسی به این تایپک اومدو اونم مشکلش حل شد دمتون گرم

11.JPG

لینک به ارسال

سلام چه مدت هستش سایت تون رو آوردید بالا؟!!به طور معمولی حداقل یک الی سه هفته شایدم بیشتر طول میکشه تا یک سایت وارد رنک های ایران بشه که فکر کنم نمایش رنک های ایران رو از 90 هزار توی الکسا نشون میدن ولی بالاتر از این رنک رو نشون نمیده الکسا تا زمانی که زیر 90 هزار برسه رنک سایت شما

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

سلام چه مدت هستش سایت تون رو آوردید بالا؟!!به طور معمولی حداقل یک الی سه هفته شایدم بیشتر طول میکشه تا یک سایت وارد رنک های ایران بشه که فکر کنم نمایش رنک های ایران رو از 90 هزار توی الکسا نشون میدن ولی بالاتر از این رنک رو نشون نمیده الکسا تا زمانی که زیر 90 هزار برسه رنک سایت شما

سلام اقا جواد عزیز فکر کنم 7 روزه سایتم رو اوردم بالا اولش 22ملیون بود اما الان هرروز داره 500 ال 600 هزارتا رتبم افت میکنه اون خطای بالا میدونی چی هستش؟من تمامی متا ها و کد هارو درست جا سازی کردم و تیک سبزو هم از گوگل و هم از بینگو الکسا گرفتم اما نمیدونم این چرا اینجوری میکنه...

لینک به ارسال

عجله نکن سایتت اگه هر روز بروز باشه و کم کم بازدید کننده واقعی وارد سایتت بشه درست میشه

در وبمستری بدترین چیز عجله هستش

لینک به ارسال

آقا پایین اومدن رتبه که چیزی نیس الکسا کلا رتبمو چار پنج ماهیه نشون نمیده والا نمیدونم چه مرگشه من که دارم از هر چی کار وبه زده میشم . ببینید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sajjadmp گفته است :

آقا پایین اومدن رتبه که چیزی نیس الکسا کلا رتبمو چار پنج ماهیه نشون نمیده والا نمیدونم چه مرگشه من که دارم از هر چی کار وبه زده میشم . ببینید

دوستان بالا راست میگن باید عجله نکرد داداش من از دیشب 90 هزارتا رتم کم شده من که بیخیالش شدم چون دارم سایتمو بروز میکنم و هی پست های خوب با سئو خو میزارم ولی نمیدونم چرا کمه میکنه و چه مرضی داره فکر کنم باهام لج کردن:))))))

لینک به ارسال

دوستان بالا راست میگن باید عجله نکرد داداش من از دیشب 90 هزارتا رتم کم شده من که بیخیالش شدم چون دارم سایتمو بروز میکنم و هی پست های خوب با سئو خو میزارم ولی نمیدونم چرا کمه میکنه و چه مرضی داره فکر کنم باهام لج کردن:))))))

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، mani221 گفته است :

خود الکسا میگه براساس بازدید کننده های سه ماه قبل رتبه میده به سایتا ، شاید چون بازدید کننده نداری رتبت کم میشه

منم فک کنم چون یه مدت فعالیت نداشتم کلا نابود شده رتبم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...