رفتن به مطلب

افزنه اپلود خودکار تصاویر در وردپرس

modlebas

پست های پیشنهاد شده

سلام . من از افزونه Auto Upload Images برای اپلود تصاویر استفاده میکنم. ولی این اوفزونه یک مشکلی داره که از یک عکس بیش از 4 تا کپی  اپلود میکنه . که این باعث افزایش فضای هاست میشه 

لطفا راهنمایی کنید برای حل این مشکل چیکار کنم یا افزونه یی میشناسید که فقط یک بار از عکس کپی کنه ؟

لینک به ارسال

تعداد تصویر به تعداد و اندازه های مورد نیاز قالبتون مربوط می شه 

و اون تعداد هیچکدوم اضافه نیستند درسته مقداری فضای فیزیکی هاست رو می گیرند اما در عوض کلی ترافیک اضافه که برای لود تصویر اصلی توی کادرهای کوچکتر باید از دست می رفت و صرفه جویی می کنند که باعث بالا رفتن سرعت سایت و جذب مخاطب بیشتره 

وردپرس فکر همه جا رو کرده که یه کاری رو انجام می ده 

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

تعداد تصویر به تعداد و اندازه های مورد نیاز قالبتون مربوط می شه 

و اون تعداد هیچکدوم اضافه نیستند درسته مقداری فضای فیزیکی هاست رو می گیرند اما در عوض کلی ترافیک اضافه که برای لود تصویر اصلی توی کادرهای کوچکتر باید از دست می رفت و صرفه جویی می کنند که باعث بالا رفتن سرعت سایت و جذب مخاطب بیشتره 

وردپرس فکر همه جا رو کرده که یه کاری رو انجام می ده 

واقعا اینطوریه استاد؟ به جذب مخاطب سایت کمک میکنه؟ 

من فکر میکردم چون از یک تصویر کپی زیاد میگیره ممکن اسپم به حساب بیاد

لینک به ارسال

درود ، 

طبق اشاره صحیح "ایمان فخار" عزیز ، هر کدام از این اندازه ها برای استفاده در بخشی از سایت ساخته می شود که این مورد به افزایش سرعت سایت کمک می کند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...