رفتن به مطلب

انتقال به صفحه دیگر پس از ارسال پیام توسط contact 7

jpmo02

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید و دوستان

افزونه تماس 7 بر روی وردپرسم نصب بوده و به درستی کار میکرده ولی ظاهراً چند هفته ای هست که وقتی کاربری مثلا از صفحه ای به آدرس:

site .com/contact

پیامی میفرسته بعد از کلیک بر روی گزینه ارسال صفحه به آدرسی مشابه زیر دایرکت میشه

site .com/contact/#wpcf7-f809-p522-o1

که به دلیل عدم وجود این صفحه با ارور 404 مواجه میشه

یعنی با جاوا اون پیام موفقیت امیز بودن رو نمیاره!!

این رو هم بگم که اگر فیلدی رو خالی بذارم ارورهای فیلد الزامی هست به صورت جاوا روی صفحه باز میشه و هیچ مشکلی نداره

لطفا راهنماییم کنید و بگید چطور باید این مشکل رو رفع کنم    سپاس

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

درود ، 

ظاهر تداخل افزونه با افزونه ای دیگر یا تداخل با پوسته است. افزونه ها را غیرفعال نموده و پوسته پیش فرض را فعال نموده و بررسی نمایید. (تداخل جی کوئری)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 5/11/2016 at 03:22، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

ظاهر تداخل افزونه با افزونه ای دیگر یا تداخل با پوسته است. افزونه ها را غیرفعال نموده و پوسته پیش فرض را فعال نموده و بررسی نمایید. (تداخل جی کوئری)

افزونه ها رو چک کردم نبود ولی پوسته رو عوض کردم درست شد و تمام پیامها مثل معمول روی همون صفحه و با جی کوئری باز شد.

چطور میتونم بررسی کنم ببینم که چه کدهایی در قالبم با افزونه تماس تداخل داره ؟

سپاس

لینک به ارسال

همانطور که من و خود شما اشاره کردیم ، تداخل جی کوئری است. پس بخش جی کوئری پوسته را بررسی نمایید. شاید مشکل لود دوباره کتابخانه جی کوئری باشد (کدهای مشترک).

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 5/31/2016 at 21:36، mojtabashahi گفته است :

همانطور که من و خود شما اشاره کردیم ، تداخل جی کوئری است. پس بخش جی کوئری پوسته را بررسی نمایید. شاید مشکل لود دوباره کتابخانه جی کوئری باشد (کدهای مشترک).

چطور میشه فهمید کدوم کدها و کتابخانه ها باعث تداخل وایجاد مشکل شدند؟  سپاس

لینک به ارسال

به نظر شخصی من ابتدا فایل "فانکشن" پوسته را بررسی نمایید و سپس سراغ جاهای دیگر بروید. برای بررسی کدها هم نیاز به دانش (برنامه نویسی) کدنویسی دارید.

در مورد کدهای جی کوئری نیز فایل های مربوط را باز کنید و همان طور که اشاره کردم نباید کدهای تکراری وجود داشته باشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...