رفتن به مطلب

مشکل افزونه WOW Slider

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، امروز داشتم دنبال اسلایدر میگشتم برای بالای سایتم ، خوشبختانه یه نرم افزار دیدم که خودم میتونم اسلایدر دلخواه خودمو بسازم ، خوبی این نرم افزار اینه که خودش اسلایدر رو به صورت پلاگین وردپرس ذخیره میکنه ، حالا من اومدم این افزونه رو نصب کردم منتهی وردپرس بهم ریخت .. حالا میخواستم بپرسم فرق پلاگین و کد چیست بعدم اینکه چه جوری این رو تو وردپرس درست کنم ... لینک دانلود

لینک به ارسال

اکثر توابعی که افزونه ها استفاده میکنند

برای وردپرس شناخته شده هست

برای شناختده شدن کدها برای یک اسلایدر هم باید

فایلهای جاوااسکریپت و استایل رو به روش معمول در سایت لینک کنید

و افزودن تصاویر که میتوانید از زمینه دلخواه یا تصویرشاخص استفاده کنید

لینک به ارسال

برای شناختده شدن کدها برای یک اسلایدر هم باید

فایلهای جاوااسکریپت و استایل رو به روش معمول در سایت لینک کنید

من نفهمیدم چی شد ، الان شما این افزونه رو نصب کردید ؟ دیدید که وردپرس بهم میریزه ؟ یعنی میگید بهم ریخته شدن وردپرس مربوط به فایلهای js و style هست ؟

ویرایش شده توسط takwarez
لینک به ارسال

توی کدهاش که ظاهرا مشکل خاصی نبود.

چجور وردپرس رو بهم میریزه؟

لینک به ارسال

الان امکان نصب ندارم وگرنه خودم تست میکردم. توضیح بدید چجور بهم میریزه. اگر هم بتونید یک عکس بزارید خیلی بهتره.

لینک به ارسال

این فقط استایل رو بهم زده.

باید در کدهای خروجی دنبال تابع wp_enqueue_style باشید و اون رو حذف کنید.

لینک به ارسال

ببخشید منظورتون از حذف کردن تابع کدوم قسمت هستش و تو کدوم فایل باید پیداش کنم ؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام اقا مرتضی حالتون خوبه ؟

عزیز یه سوال دارم ، من با این نرم افزار گفتم که یه اسلایدر ساختم ..

حالا به دو سه تا مشکل خوردم ، اگه میتونید منو راهنمایی کنید ، دمتون گرم ..

اول از همه اسلایدر رو براتون پ.خ کردم

مشکلات :

1.اول از همه اون لینک سازنده اسلایدر که اومده اون پایین اسلایدر ، خیلی اعصابمو خورد کرد ، خیلی درگیرش شدم ولی نفهمیدم چه جوری باید پاکش کنم.

2. همونجور که میبینید روی هر عکس دو تا متن هستش ، متن بزرگی مشکلش اینه که موقعی داره وارد میشه ، اون سایه زیرش کامل نیست و باید حتما ثابت شه تا سایه اش هم ثابت شه / متن کوچکی هم میخوام فقط یه افکتی بهش بدم که اینجوری مثل الان ضایع لود نشه

لینک به ارسال

سلام

بهتره آدرس دریافت رو در تاپیک قرار بدید.

تا دوستان دیگه هم فایل رو بگیرن و برسی کنن. اینجوری میشه بیشتر کمک گرفت.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اخه قراره روی سایت بزارم

.

.

.

. اما مشکلی نیست ، چشم ;)

اینم لینک اسلایدر اقا مرتضی .........

http://uploadtak.com...78_slider_2.zip

ویرایش شده توسط takwarez
لینک به ارسال

اقایون ببخشید اون لینک اشتباه هستش ، این زیری درسته

^_^

لینک به ارسال

مشکل افکت از خود کدهای جاوااسکریپت هست و چون minify و کد شده هست نمیشه تغییر داد. حداقل من چیزی پیدا نکردم.

در مورد دومی هم بخاظر همون علت بالایی هست و شما عملا کاری نمیتونید بکنید. اگر کد اصلی بود شاید میشد یه کارایی کرد.

هرچند کپی رایت هست و نباید حذف بشه ;)

لینک به ارسال

بالاتر گفتم

چون minify و کد شده هست

فکر کنم این برنامه سازندش پولی هست. برای همین کپی رایت داره.

حتی اون المان کلاس یا آی دی هم نداره تا بشه مخفی کرد.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا مرتضی من تو گوگل خیلی گشتم منتهی این سایت رو دیدم که زده اختصاصی کردن اسلایدر wowslider !!!! من که هر کار کردم نشد ، شما یه نگاه کنید شاید تونستید به من کمک کنید ..

اینم (لینک) اون سایت ، حتی دو تا pdf هم گذاشته برا اینکار !!!

ویرایش شده توسط takwarez
لینک به ارسال

سلام مجدد

همونطور که گفتم در مورد حذف کپی رایت نمیتونم کمی بکنم.البته ایناسلایدر پوسته و افزونه نیست اما بهتره به حق سازنده ش که محصول به این خوبی رو رایگان داده احترام گزاشته بشه.

اما در همون آدرسی که شما دادید پست 11 رو مطالعه کنید آدرسی داده که کلید حل مشکل شماست.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوباره اقا مرتضی

به جون خودم نفهمیدم چی گفت ، خیلی شرمنده ولی به خدا نمیفهمم چی گفته ، اگه میشه بهم بگید باید چه کنم طبق این لینک ....

لینک به ارسال

دوستان ممنون اوکی شد ، فقط یه چیز دیگه الان من اگه بخوام این اسلایدر رو توی قالب جا بدم باید چه کار کنم ، اگه کدی باشه که فقط من ادرس index اسلایدر رو بهش بدم و این کد رو به فایل header اضافه کنم و اسلایدر به نمایش در بیاد خیلی عالی میشه ،و اگر اینجور کدی نیست لطفا راهنمایی کنید که چه کار باید کنم ....

;)دم تمام وردپرسی ها به خصوص وردپرس پارسی گرم ^_^

لینک به ارسال

شماباید حلقه های پست رو در اسلایدر جاسازی کنید.

کدی نداریم که مستقیم وصل و تبدیل کنه.

لینک به ارسال

ببینید بخشی که تکرار میشه رو پیدا می کنید مثلا بین li هست. بعد اون رو توی حلقه پست قرار بدید. فکر کنم خیلی ساده گفتم :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...