رفتن به مطلب

سوال در مورد قالب html و ادیتور ckeditor

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من یه قالب html دارم برای یک نفر درست میکنم که فقط یک صفحه است و اگر بخواهیم به صورت دستی محتویاتش رو ادیت کنیم سخت میشه. مثلا اسم صفحه group است.

میخای یه صفحه یگه درست کنم به نام Admin که داخل اون یه ادیتور بزارم که محتویات صفحه group رو باهاش ویرایش کنم.

اگر میشه کمکم کنید. میخام از ادیتور ckeditor استفاده کنم . اگر کسی هم ادیتور بهتری میشناسه معرفی کنه

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

الان مشکلتون فقط ckeditor هست ؟

از اینجا ادیتور دلخواه را بسازید

http://ckeditor.com/builder

tinymce هم خوبه

لینک به ارسال

نه.

مشکل اینه که نمیتونم اون صفحه group رو با صفحه admin ست کنم. یعنی چی کنم که از طریق ادیتور صفحه admin صفحه group رو ویرایش کنم؟

لینک به ارسال

شما اطلاعات رو توی اون صفحه با دیتابیس میگیرید؟ یا میخواید محتویات ثابت html رو توی ادیتور ویرایش کنید؟

لینک به ارسال

ببینید . یه صفحه به نام page 1 دارم که میخام محتویاتش رو ویرایش کنم ولی به صورت دستی سخته.

میخام یه ویرایشگر براش بزارم توی یه صفحه دیگه به نام page2 و میخام وقتی page2 باز شد ادیتور باز بشه و محتویات page 1 رو باهاش ادیت کنم و هیچ چیزی در این مورد بلد نیستم و هیچی از دیتابس و اینچیزا سرم نمیشه متاسفانه!

میخام محتویات ثابت html رو توی ادیتور ویرایش کنم.

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

1- لطفا پست های بیهوده ارسال نکنید. با اینکار ما رو ترغیب میکنید تا به شما اخطار بدیم!

ما تاپیک ها رو مطالعه و تا جاییکه بتونیم جواب میدیم.

در مورد مشکل شما:

برای اینمورد زیاد اینکار انجام نمیسه. ولی اینجا توضیحی داده:

http://www.phpexpertsforum.com/how-to-open-a-file-in-editable-format-in-tinymce-editor-t1061.html

لینک به ارسال

سلام.

من ادیتور redactor پیشنهاد میکنم .

نسخه rtl رو براتون میذارم که جناب صالح سوزنچی زحمتش رو کشیده اند .

موفق باشید .

لطفا من بعد برای حل مشکلاتی که تاپیک داده اید پیغام خصوصی ندید .

redactor-rtl-.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...