رفتن به مطلب

کد نمایش تعداد خرید محصولات edd

M.Javad

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخوام برای محصولات سایتم که با edd قرار گرفته شده تعداد خریدش رو نمایش بدم لطفا هرکی کدش رو میدونه بگه

ممنون

لینک به ارسال

سلام

<?php $sales = get_post_meta( get_the_ID(), '_edd_download_sales', true ); echo ( is_null( $sales ) ? '0' : $sales ); ?> فروش

در مطلب زیر آموزش به همراه توضیحات بیشتر و کدهای لازم قرار داده شده

کد نمایش محصولات پرفروش EDD با تعداد فروش هر محصول

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

سلام

<?php $sales = get_post_meta( get_the_ID(), '_edd_download_sales', true ); echo ( is_null( $sales ) ? '0' : $sales ); ?> فروش

در مطلب زیر آموزش به همراه توضیحات بیشتر و کدهای لازم قرار داده شده

کد نمایش محصولات پرفروش EDD با تعداد فروش هر محصول

فقط فروش رو نمایش میده تعدادشو نمایش نمیده!!!من فقط میخوام تعداد فروش همون محصول رو بهم نشون بده!!باید براش کوئری حتما بزارم؟!

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال
نقل قول

فقط فروش رو نمایش میده تعدادشو نمایش نمیده!!!من فقط میخوام تعداد فروش همون محصول رو بهم نشون بده!!باید براش کوئری حتما بزارم؟!

خب مگه چیزی بجز تعداد فروش هر محصول رو میخایین؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، rezakianoosh گفته است :

خب مگه چیزی بجز تعداد فروش هر محصول رو میخایین؟

ببین من برای بخش فروش هر محصول شورت کد خرید قرار دادم و میخوام یک ستون هم تعداد فروش رو قرار بدم من وقتی کل کوئری رو با حلقه اش قرار میدم تعداد فروش رو نمایش میده ولی باز حلقه اصلی مطلب خراب میشه

این کل کد منه

<ul>
											<li><a><?php the_title(); ?></a></li>											
<?php $query = new WP_Query( array( 'post_type' => 'download',
'order'  => 'DESC',
'orderby'  => 'meta_value_num',
'meta_key'  => '_edd_download_earnings',
'posts_per_page'  => 1
) );
?>
<li><?php $sales = get_post_meta( get_the_ID(), '_edd_download_sales', true ); echo ( is_null( $sales ) ? '0' : $sales ); ?> فروش</li>

<li><a href="<?php $post_meta = get_post_meta($post->ID, 'dm_pishnamayesh',true);echo $post_meta; ?>" target="_blank">پيش نمايش آنلاين</a></li>
											<?php $kharid = get_post_meta($post->ID, 'dm_kharid',true); echo do_shortcode('[purchase_link id="'.$kharid.'" text="خريد" style="button" color="green"]'); ?>
										</ul>

البته من بخش فروش شرط و حلقه اش رو برداشتم چون اگه بزارم از کدهای زیر به بعدش رو باز نشون نمیده دیگه!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...