رفتن به مطلب

کار با Nivo Slider

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خواهم با استفاده از nivo slider یک اسلاید شویی در صفحه ای جدا از قالب سایت درست کنم.

1- آیا کد های html لازم را باید در پوسته جدید قرار دهم یا در محتوای برگه مورد نظر؟

2-برای استفاده از فایل های invo slider ، نمی دونم ایا باید کل فایل zip را در قسمت افزونه ها لود کنم یا فقط همون دوتا فایل مرود نظر را(“nivo-slider.css” و “jquery.nivo.slider.pack.js”)؟

3-به عنوان افزونه یا در کتابخانه؟

من با توجه به مطالب این سایت کار کردم

لینک به ارسال
1- آیا کد های html لازم را باید در پوسته جدید قرار دهم یا در محتوای برگه مورد نظر؟

در پوسته قرار بدید

2-برای استفاده از فایل های invo slider ، نمی دونم ایا باید کل فایل zip را در قسمت افزونه ها لود کنم یا فقط همون دوتا فایل مرود نظر را(“nivo-slider.css” و “jquery.nivo.slider.pack.js”)؟

کل پوشه افزونه رو باید توی پوشه قرار بدید

پ.ن:

دوست عزیز

باور کنید اگه نوشته رو رنگی و بولد نکنید خیلی راحتتر خونده میشه.

لینک به ارسال

مرسی

یعنی jQuery هاهم مثل افزونه ها هستند؟

ایا همه ی پوسته ها از jQuery پشتیبانی می کنند؟ اگه نه ، باید چکار کنیم؟

لینک به ارسال

"کل پوشه افزونه رو باید توی پوشه قرار بدید" یعنی چی؟ :rolleyes:

من در قسمت افزودن افزونه ها، فایل زیپ jQuery را لود کردم ولی چیزی نمایش نمی دهد!!

در قسمت کد نویسی html من نیاز به ادرس فایل های داخل پوشه دارم چطور می تونم ادرسشون را پیدا کنم ?

لینک به ارسال
یعنی jQuery هاهم مثل افزونه ها هستند؟

خیر.

ایا همه ی پوسته ها از jQuery پشتیبانی می کنند؟ اگه نه ، باید چکار کنیم؟

اگه پوسته استاندارد باشه بله درش قابل استفاده هست.

من در قسمت افزودن افزونه ها، فایل زیپ jQuery را لود کردم ولی چیزی نمایش نمی دهد!!

برای چی؟

اصلا توضیح بدید که چیکار کردید و دقیقا چیکار میخواید بکنید؟

لینک به ارسال

:) سلام وقت بخیر

ببینید من یک صفحه ای با قالب جدا از پوسته ام ایجاد کردم تا یک اسلاید شو برای نمایش عکس هایم قرار دهم

اول از افزونه nextgen gallery استفاده کردم، که موفق نشدم. همه مراحل را به خوبی طی می کردم ولی چیزی در صفحه نمایش نمی داد. گفتم از jQuery ها استفاده کنم شاید جواب بگیرم ولی نمی دونم چطوری :rolleyes:

لطفا کمکم کنید.مرسی

لینک به ارسال

ببینید جی کوئری یک فریمورک جاوااسکریپت هست و خودش به تنهایی کاری نمیکنه.

شما این صفحه جدایی که ساختید توی وردپرس هست یا جدا از وردپرس؟

و اینکه جی کوئری بصورت پیش فرض توی هدر وردپرس لود میشه.

لینک به ارسال

اهان..مرسی

نه صفحه ای که ایجاد کردم توی پوسته وردپرسه .حالا اگه بخام عکس هام به صورت full screen در این صفحه نمایش داده بشند باید چکار کنم منظورم از full screen اینه که جز کد های jQuery چیز دیگه ای اجرا نشه.(یک اسلاید شو با back ground مشکی)

لینک به ارسال

بهترین راه برای شما که تازه کار هستید استفاده از افزونه های وردپرس هست.

لینک به ارسال

مگه ميشه افزونه جواب نده ..

چيزي كه لازم داريد رو دقيقا بگيد تا بهتون افزونه مناسب پيشنهاد بديم ..

لینک به ارسال

مگه ميشه افزونه جواب نده ..

چيزي كه لازم داريد رو دقيقا بگيد تا بهتون افزونه مناسب پيشنهاد بديم ..

سلام

آره خب ، من افزونه nextgen galery رو تست کردم روی برگه های قالب جواب می داد ولی روی یه برگه جدا از قالب در پوسته جواب نمی داد

تو صفحه اول گفتم چی می خام. البته الان دیگه فرقی نمی کنه سایتم بالا نمیاد فکر کنم هک شدم :wacko:

لینک به ارسال

اونکه جواب نداده مشکل از پوسته شماست.

سایتتون بالا اومد کار رو پی میگیریم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...