رفتن به مطلب

متصل کردن دو وردپرس به هم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من یک دامنه و یک ساب دامین دارم که روی هر دو وردپرس نصب.

آیا امکان وجود داره کاربری که در سایت اول عضو میشه در سایت دوم هم به صورت اتوماتیک عضو بشه...

ممنون میشم من راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

یه بار توی انجمن قدیمیه مطرحش کردم، یکی از استادان پاسخ داد که پایگاه داده هر دو باید یکسان باشه ولی با پیشوند جداول گوناگون. ولی در ادامش دیدم دنگ و فنگ زیاد داره بی خیال شدم. اکنون اگه راه بهتری باشه، خواهانم یاد بگیرمش :D

لینک به ارسال
در در 4/18/2016 at 22:44، DariushGreat گفته است :

یه بار توی انجمن قدیمیه مطرحش کردم، یکی از استادان پاسخ داد که پایگاه داده هر دو باید یکسان باشه ولی با پیشوند جداول گوناگون. ولی در ادامش دیدم دنگ و فنگ زیاد داره بی خیال شدم. اکنون اگه راه بهتری باشه، خواهانم یاد بگیرمش :D

سلام دوست عزیز

من بعد از کلی گشت زدن داخل اینترنت با wordpress network (WordPress Multisite) آشنا شدم.

بعد وردپرس تغیر دادم و براحتی دارم ازش استفاده میکنم.

فقط یک نکته مهم داشت که بعد از کلی گشت و گذار داخل نت بهش پی بردم.

موفق باشید. 

لینک به ارسال

راه حل ساده به این صورت است که دیتابیس هر دو وردپرس را یکی درنظر میگیرد منتها پیشوند دیتابیس ها نباید یکی باشه، در یک دیتابیس پیشوند  را تغییر نداده و در دیگر به این شکل عمل کنید:

۱) فایل کانفیگ وردپرس را ویرایش کنید

۲) به دنبال table_prefix بگردید و پیشوند پیشفرض را تغییر دهید مثلا

$table_prefix  = 'wp2_';

۳) ثابت‌های زیر را برای یکی شدن داده‌های کاربران سایت قرار دهید.

define(CUSTOM_USER_TABLE,'wp_users');
define(CUSTOM_USER_META_TABLE,'wp_usermeta');

لینک به ارسال

سلام دوستان

من برای ایجاد چند سایت از ساب دامین استفاده کردم با wordpress network 

بعد اومدم از افزونه Ultimate Member استفاده کردم برای کاربران

و برای اتصال کاربران به سایت ها از افزونه Members Multisite User Roles Sync  که برای Ultimate Member هست استفاده کردم.

امیدوارم کمکی کرده باشم.

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام ما در ساب دامین از فایل بسته نصبی استفاده میکنیم در فایل بسته نصبی نمیشه پیشوند جدول را تغییر داد ما اومدیم دیتابیس را یکی گذاشتیم و نصبش کردیم و بعد از نصب پیشوند جدول را به طور دستی در wp-config.php تغییر دادیم مشکلی که وجود داره بعد از تغییر سایت دیگه بالا نمیاد برای رفع مشکل چه راه حلی پیشنهاد میدین؟؟؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

خطای خاصی در خروجی نمایش داده میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...