رفتن به مطلب

متصل نشدن به هیچکدام از درگاه های پرداخت

vahid1991

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، یه مشکلی برای سایت من به وجود اومد که باعث شد کل هاست و اکانتم رو حذف و مجدد ایجادکنم...من یه سایت فروش فایل با وردپرس داشتم که از افزونه محبوب easy digital download استفاده میکردم و درگاه پرداخت پیلاین داشتم که فیلتر شد،بعد رفتم دنبال درگاه پرداخت اینترنتی چند روزی کارم راه انداخت و اما...

چند روز پیش که میخواستم درگاهم تست کنم ،هنگام فشردن دکمه پرداخت هیچ گونه اتصالی از طرف edd به درگاه پرداخت انجام نمیشد، از درگاه زرین پال استفاده کردم باز هم نشد ، از چند درگاه واسط دیگر استفاده کردم بازهم نشد ،به پشتیبانی هاست اطلاع دادم گفتن تغییری تو تنظیمات هاست ندادن مشکل از نرم افزار و وبسایت شماست ، تمامی افزونه ها رو غیرفعال کردم بازهم نشد ،تست دیباگ هم هیچ پیغام خطایی نداد، کار به جایی رسید که کل افزونه ها رو پاک کردم و مجدد edd راه اندازی کردم نشد که نشد...از نسخه اخر وردپرس استفاده میکردم و همه افزونه ها هم به روز بودن، مجبور شدم کل وبسایتم از هاست cpanel پاک کنم .مجددا وردپرس نصب کردم بازهم نشد ، به پشتیبانی هاست گفتم اکانت من حذف و مجدد راه اندازی کنید دوباره وردپرس و edd نصب کردم ولی عملا هیچ اتصالی به درگاه انجام نمیشه .اگه میشه لطفا راهنمایی کنید؟اینم لینکش لطفا یه نگاهی بندازید:

http://civilectric.ir/2016/04/15/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-etabs-2015/ 

لینک به ارسال

سلام

تست شد؛ بدون هیچ گونه پیغام خطایی به صفحه ی تراکنش ناموفق رفت.

به شما پیشنهاد می کنم پیوندهای یکتا را روی حالت ساده بگذارید و امتحان کنید.

لینک به ارسال

به احتما 90 درصد به دلیل فیلتر شدن درگاه های واسط پرداخت هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...