رفتن به مطلب

مشکل در به روز رسانی وردپرس به نسخه 4.5

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان گرامی من توی بخش به روز رسانی های پیشخوان وردپرس که وارد می شم پیامی وجود داره که نسخه ی تازه ی وردپرس عرضه شده و می تونید به روز رسانی کنید:

Cdfsapture.thumb.JPG.485a29d0b723f984aea

من روی دکمه ی آبی رنگ به روز رسانی کنید کلیک می کنم ولی وردپرس به روز رسانی نمی شه و این پیا میاد:

Cadpture.JPG.5736960d0be14fb006225bb3f37

اگر می شه راهنمایی کنید که چگونه می تونم وردپرس رو به نسخه ی به روز شده بروزرسانی کنم. نشانی تارنما آی سی 2000 قطعات الکترونیک

با سپاس

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال

بر روی دکمه آبی رنگ "بروزرسانی کنید" کلیک نمایید و صبر کنید تا به صورت خودکار آپدیت شود

پس از آپدیت شدن پیام آن ثبت می شود و شما ره به یه صفحه انتقال می دهد که نشان دهنده امکانات نسخه جدید است

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، سیدرضا بازیار گفته است :

بر روی دکمه آبی رنگ "بروزرسانی کنید" کلیک نمایید و صبر کنید تا به صورت خودکار آپدیت شود

پس از آپدیت شدن پیام آن ثبت می شود و شما ره به یه صفحه انتقال می دهد که نشان دهنده امکانات نسخه جدید است

به روزرسانی انجام نمی شه و این پیام میاد:

Cadpture.JPG.03014ea6fbd4d6f96133fbe559a

لینک به ارسال

در کل از بروزرسانی به وردپرس 4.5 خاطره خوشی ندارم و توصیه میکنم نکنین! (خودم چند تا سایت رو که بروزرسانی کردم مجبور شدم برگردونم ورژن قبل ) 

ولی اگه واقعا میخواین آپدیت کنین  »

ظاهرا مشکل از افزونه سئو تون هس غیر فعال ش کنین ببینین بازم مشکل هست یا نه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 4/15/2016 at 11:48، nasimparsi گفته است :

به روزرسانی انجام نمی شه و این پیام میاد:

Cadpture.JPG.03014ea6fbd4d6f96133fbe559a

شما باید دسترسی پوشه ها رو بررسی کنید. پیشنهاد میدم به هاستینگ تیکت بزنید بررسی کنه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، neginpooshesh گفته است :

درود 

من ورد پرس فارسی رو آپدیت کردم به 4.5 و انگلیسی شد. نمی دونم باید چطوری فارسیش کنم

داخل تنظمات همگانی یه گزینه برای انتخاب زبان هست.

لینک به ارسال

درود ، 

نگارش 4.5 پارسی وردپرس هنوز آماده نشده و بهتر بود به روز رسانی نمی کردید ، همانطور که راهبر انجمن اشاره کردند می توانید زبان را فارسی کنید.

ولی اگر می خواهید تمامی بخش ها فارسی شوند یا منتظر باشید نسخه فارسی آماده شود یا در از طریق هاست فایل های وردپرس را پاک کرده و فایل های نگارش 4.2 را جایگزین نمایید.

توجه : پوشه wp-content و فایل wp-config.php را پاک و جایگزین ننمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...