رفتن به مطلب

محدود کردن روش های ارسال برای یک گروه خاص کالا

hosseinrasouli

پست های پیشنهاد شده

با سلام. 

من دو گروه کالا دارم .

میخواهم برای گروه کالا اول فقط روش حمل و نقل باربری را فعال کنم.

و برای گروه کالا دوم فقط پست سفارشی و هم پیشتاز را فعال کنم .

برای مثال هر وقت کاربر گروه اول را به سبد خرید اضافه کند . فقط روش حمل و نقل بابری و هزینه آن برایش نمایش داده شود و قابلیت انتخاب پست سفارشی و پیشتاز را نداشته باشد.

و هر وقت گروه دوم را به سبد خرید اضافه کند فقط هزینه های پست سفارشی و پیشتاز به سبد خرید اضافه شود .

مشکلی که من دارم اینست که وقتی که کالا را به سبد خرید اضافه میکنم . همه ی روش های ارسال کالا نمایش داده میشود .

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...
  • 2 ماه بعد...

این مشکل رو میتونید از طریق تعیین کلاسهای حمل و نقل برطرف کنید ولی یک مشکل دیگه پیش میاد اونم اینکه اگر یک مشتری دو محصول رو انتخاب کنه که یکی با باربری باشه و دیگری فقط از طریق پست اونوقت باز تمام روش های حمل و نقل فعال میشه 

بنده هم دنبال روشی هستم تا بتونم در سبد خرید یا صفحه تسویه محصولات را با تفکیک حمل و نقل جدا کنم  

مثل دیجی کالا که یکسری محصولات را سریع ارسال میکند ولی بعضی ها را از چند روز دیگر یا روش حمل های متفاوت 

کسی تونست کمک کنه ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...