رفتن به مطلب

پلاگین ورود و ثبت نام

rey

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان
بنده یک پلاگین میخوام که توسط اون بتونم یک فرم ثبت نام ایجاد کنم ک این فرم ثبت نام آپشنهای مختلفی داشته باشه و شورت کد این فرم ثبت نام رو داخل یک برگه بذارم و زیر فرم هم یک مقدار نوشته ....
یعنی درواقع یک پلاگینی باشه که بشه توسط اون گزینه های مختلف برای فرم ایجاد کرد . و در آخر یک شورت کد بده که من بتونم اون شورت کد رو داخل یک برگه بذارم .

لینک به ارسال
در در 4/6/2016 at 12:11، shivahost گفته است :

از profile builder می توانید استفاده کنید.

با سلام .

آیا میشه از این پلاگین برای ساخت یک فرم ثبت نام مثل فیسبوک در صفحه نخست ؛ بدون ساخت برگه اختصاصی استفاده کرد ؟

و سئوال دیگه اینکه ؛ با پلاگینهای دیگه مثل بادی پرس تداخلی ایجاد نمیکنه ؟

لینک به ارسال

بالاخره شما باید shortcode را داخل یک برگه مثلا قرار بدهید. هر جا بگذارید قبول می کنه. فکر هم نمی کنم تداخل پیدا کنه!

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

بالاخره شما باید shortcode را داخل یک برگه مثلا قرار بدهید. هر جا بگذارید قبول می کنه. فکر هم نمی کنم تداخل پیدا کنه!

اینو میدونم ، چیزی که من میخوام یه چیز متفاوت هست و مثل اینکه باید تستش کنم ...

یه سئوال دیگه : اگه بخوام مثل باکس ورود و خروج ؛ همین انجمن در پوسته وردپرسی بوجود بیارم باید چه کنم ؟

2016-04-07_195512.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...