رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تا چند وقت پیش میتونستم وارد صفحه مدیریت سایتم بشم اما الان نمیشه

یعنی من اطلاعاتمو توی صفحه ورود میزنم بعد حدود ده دقیقه ارور نتوانستن لود این صفحه میاد ! صفحه ها و مطالب سایت لود میشن اما این صفحه نه.

آیپی مو تغییر دادم نشد ! با چند مرورگر مختلف تست کردم بازم نشد . هیچ قالب یا افزونه ی جدیدی هم نصب نکردم . کش مرورگر رو هم پاک کردم ولی نمیشه .

ممنون میشم راهنمایی کنید که باید چکار کنم ؟

لینک به ارسال

سلام. افزونه های قدیمی رو به روزرسانی نکردید ؟ یا قالب رو.قسمت دیباگ وردپرس رو فعال کنید ببینید خطایی ظاهر میشه یا نه. اگر نشد پوشه پلاگین ها رو تغییر نام بدید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه اگر نشد پوشه قالب فعلی تون رو تغییر نام بدید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

تشکر اون مشکل حل شد , تونستم وارد صفحه مدیریت بشم ! اما نمیدونم چرا اینجوری شده , بعضی وقت ها بعضی از صفحه های مدیریت خیلی طول میکشه تا لود بشند !مثل صفحه افزودن افزونه 

اول که وارد میشم ارور میده که :

یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید.

بعضی اوقات هم که میخوام یک افزونه رو فعال کنم ارور میده :

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

+

توی قسمت اخبار وردپرس هم نوشته :

خطای RSS: WP HTTP Error: Connection timed out after 10000 milliseconds

چه کار باید بکنم تا مشکل حل بشه ؟

ویرایش شده توسط mohammad1212
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...