رفتن به مطلب

عدم ناسازگاری وردپرس با پی اچ پی ورژن 7

2raj

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان و اساتید محترم

بنده بنا به گفته یکی از دوستان تصمیم گرفتم ورژن پی اچ پی هاست رو به 7 ارتقا بدم ولی متاسفانه وقتی اینکار رو انجام میدم با خطای زیر موجه میشم

(سرویس MySQL که مورد نیاز وردپرس است بر روی سرویس‌دهنده‌ی شما نصب نیست.)

لطفا راهنمایی کنید که چطور مشکل رو برطرف کنم

درضمن به پشتیبانی هم تیکت زدم و این چنین جواب بنده رو دادند :

نسخه PHP7 به صورت کامل نصب شده است .
خطا مربوط به CMS شما میباشد که نمیتواند با نسخه PHP 7 سازگار باشد

لینک به ارسال

سلام

ورژن 7 MySQL پشتیبانی نمیکنه باید mysqli استفاده بشه ، در کل دردسر هستش و چیزی پیدا نکردم که این مشکل رو کامل برطرف کنه ، البته چندتا جا گفته بودند که با این تغییرات میشه اوکی کردش ، اما استیبل نیست ، در کل ورژن php رو دانگرید کنید ، وقتی به راحتی داره وردپرس کار میکنه روی بقیه ورژن ها نیازی به آپگیرد php نیست .

لینک به ارسال

در سرور ما php7 هیچ مشکلی با وردپرس نداره و سایت خود شیواهاست هم وردپرس هست و بخوبی ران شده است.

لینک به ارسال

برگردید به نسخه قبلی، چون این مشکل را پشتیبانی هاست باید رفع کند که ظاهرا انجام نمی دهد

لینک به ارسال

سلام .

وردپرس مشکلی نداره با php7 و این مربوط به هاستتون میشه .

یا برگردونید به نسخه قبل یا هاستتون رو از جای معتبر و بهتری تهیه کنید .

موفق باشید

لینک به ارسال

دوستان تیکت زدم با هاستینگ و اینگونه جواب بنده رو دادند

کاربر گرامی؛
وارد cPanel خود شوید و بر روی گزینه Select PHP Version کلیک نمایید، سپس نسخه PHP مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی Set as current کلیک نمایید.
در صفحه ای که مشاهده میکنید تمامی Extension های قابل استفاده را مشاهده کنید و در صورت نیاز Extension مورد نظر خود را فعال کنید.
توجه داشته باشید با کلیک بر روی گزینه Switch To PHP Options میتوانید تغییراتی نظیر memory_limit یا max_execution_time و غیره را اعمال کنید.

موفق باشید

حالا باید در قسمت Set as current چه Extension رو فعال کنم تا PHP 7 با وردپرس سازگار بشه؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، تورج حق شناس گفته است :

دوستان تیکت زدم با هاستینگ و اینگونه جواب بنده رو دادند

کاربر گرامی؛
وارد cPanel خود شوید و بر روی گزینه Select PHP Version کلیک نمایید، سپس نسخه PHP مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی Set as current کلیک نمایید.
در صفحه ای که مشاهده میکنید تمامی Extension های قابل استفاده را مشاهده کنید و در صورت نیاز Extension مورد نظر خود را فعال کنید.
توجه داشته باشید با کلیک بر روی گزینه Switch To PHP Options میتوانید تغییراتی نظیر memory_limit یا max_execution_time و غیره را اعمال کنید.

موفق باشید

حالا باید در قسمت Set as current چه Extension رو فعال کنم تا PHP 7 با وردپرس سازگار بشه؟

MySQL, mbString

این دوتا از مهم ترینا هستن.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Ehsaan گفته است :

MySQL, mbString

این دوتا از مهم ترینا هستن.

باعرض پوزش این گزینه هارو داره

mysqli

mbstring

هردو رو تیک بزنم یعنی؟

این هم عکس از پنل تغییر ورژن php

ویرایش شده توسط تورج حق شناس
لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

سلام

من هم مشکل شمارو داشتم

اگر روی سرور پی اچ پی ورزن 7 دارید وردپرس جدید 4.7.2 رو نصب کنید من مشکل بالا رو که گفتید با این تغییر حل کردم

ظاهرا نسخه های جدید وردپرس روی ورزن 7 جواب میده(چون به منظور امنیت و سرعت بالاتر از توابعی استفاده می کنه که فقط توی ورزن 7 هست و در هنگام اجرا باید نسخه 7 روی سرور نصب باشه)

البته فقط یه مشکل دیگه دارم که قالب ها و افزونه های قبلی من با ورژن 7 مشکل داره که  در حال برطرف کردنش هستم. اگر جواب گیر اوردم همینجا توی بحث قرار میدم.

ناامید نشید بگردید راه حل زیاده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...