رفتن به مطلب

عدم دسترسی به سایت بعد از تغییر هاست

2raj

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز

بنده دو روزی هست که هاست سایتمو تغییر دادم ولی متاسفانه دو روزه سایت بالا نمیاد و میزنه (خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده) نمیدونم چطور باید مشکل روبرطرف کنم آیا باید دیتابیس رو چک کنم یا مشکل از جای دیگس

لینک به ارسال

رمز یوزر دیتابیس رو تغییر بدید و تو فایل wp-config هم جای‌گزین کنید به احتمال زیاد درست میشه

لینک به ارسال

اینکار رو کردم ولی جواب نداد

باعرض پوزش رفتم به قسمت MySQL Databases دیدم دیتابیس های قبلی وجود ندارند و فقط یوزرهاشون وجود داره آیا باید دوباره دیتابیس هاشونو بسازم و متصلشون کنم؟اگر ممکنه راهنمایی کنید بنده رو

ویرایش شده توسط تورج حق شناس
لینک به ارسال

ساده‌ترین کار این هست که بدید پشتیبان هاستینگتون براتون منتقل کنه

شما باید از هاست پیشینِ‌تون دیتابیس رو اکسپورت کنید و تو هاست تازه پس از ساختن دیتابیس، دیتابیسی که از هاست پیشین دریافت کرده‌اید رو ایمپورت کنید

در کل چنین مشکلاتی پیوسته با همخوان نبودن نام دیتابیس، یوزر و رمز آن هستند که جای نگرانی نیست

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، amir khalaji mehr گفته است :

ساده‌ترین کار این هست که بدید پشتیبان هاستینگتون براتون منتقل کنه

شما باید از هاست پیشینِ‌تون دیتابیس رو اکسپورت کنید و تو هاست تازه پس از ساختن دیتابیس، دیتابیسی که از هاست پیشین دریافت کرده‌اید رو ایمپورت کنید

در کل چنین مشکلاتی پیوسته با همخوان نبودن نام دیتابیس، یوزر و رمز آن هستند که جای نگرانی نیست

تمام اطلاعات رو خودشون منتقل کردند نمیدونم چرا ولی به هاست قبلی دسترسی ندارم چیزهایی که شما فرمودید رو بهشون انتقال میدم امیدوارم که مشکل بنده حل بشه

اگر که نشد ممنون میشم که بنده رو راهنمایی بفرمائید

باتشکر

لینک به ارسال

در صورتی که به این روش انجام بدین هیج مشکلی پیش نمیاد:

در هاست قدیمی:

1-کل روت رو زیپ کنید (public_html)          

2-از دیتا بیس اکسپرت بگیرید     

در هاست جدید:

1-فایل زیپ شده رو (public_html)  اکسترکت کنید    

2- دیتابیسی با مشحصات دیتا بیس قبلی بسازید و فایل sql رو که از هاست قبلی اکسپورت کرده بودید ، ایمپورت کنید.       

3-فایل config.php  را باز کنید و با دیتا بیسی که ساختین مطابقت کنید که یکی باشن.

به اینصورت قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد.

لینک به ارسال

اگر هاستینگ برای شما انتقال داده باید خودش براتون درست راه اندازی کند. اگر نمی تواند بهتره به هاست بهتری مهاجرت کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...