رفتن به مطلب

تداخل دو سایت نصب شده روی یک هاست

Silence

پست های پیشنهاد شده

با سلام.
من روی هاستم دامین site1.com رو به عنوان دامین اصلی دارم و site2.com رو اد کردم (addon domain) و site2.ir رو روی site2.com پارک کردم...
دیروز وقتی از طریق فیدلی داشتم فید ها رو پیگیری می کردم دیدم که فید مربوط به site2.com به روز شده و وقتی نگاه کردم دیدم آخرین پست site1.com رو داخل فید site2.com آورده!...
اول گفتم شاید من اشتباه فید ها رو وارد کردم (که مطمئن بودم این کار رو نکردم) و یا برنامه فیدلی دچار مشکلی شده!...
تا امروز که اومدم پلاگین های وردپرس نصب روی هر دو دامنه (سایت) رو آپدیت کنم... پلاگین site1.com بدون هیچ مشکلی آپدیت شد اما دیدم برای site2.com پیغام خطایی اومده و در کمال تعجب متوجه شدم که در پنل وردپرس site1.com هستم!...
برای هر کدام از وردپرس ها یک دیتابیس جداگانه با یک یوزر مجزا تعریف کردم هنگام نصب!

قبلا با چنین موردی برخورد نکردم!...

مشکل از کجا می تونه باشه و راه حلش چیه؟...( حدس می کنم مشکل از سمت هاست باشه... )

لینک به ارسال

سلام و درود خدمت شما

با هاستینگ   خود در میون گذاریدومشکلتون حل کنند./

ویرایش شده توسط mk-73
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...