رفتن به مطلب

ریدایرکت ناخواسته لینک عکس های سایت و عدم نمایش آنها

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی

من چند هفته پیش میخواستم سایتم رو کلا ریدایرکت کنم روی یک سایت دیگه و کلی افزونه و تغییرات کد اچ تی اکسس دادم، ولی بعدا پشیمون شدم و همه موارد رو دوباره به حالت اول برگردوندم ولی الان توی سایتم همه عکس ها و همینطور عکس دکمه خرید نمایش داده نمیشه و به صورت یه ایکونه که روش میزنی سایت جدیدم بالا میاد، قبلا از اعمال تغییرات برای ریدایرکت حتی بک آپ هم گرفتم و اونو برگردوندم ولی تغییری نکرد!!!!

کد اچ تی اکسسم اینه:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule> 
# END WordPress

در ضمن افزونه all 404 redirect to homepage رو هم نصب دارم...

ممنون میشم راهنمایی کنید... 

لینک به ارسال

سلام

ببینید دوست عزیز احتمال بالا میدم که اسم سایت ها هم ریدایرکت شده رو هم یعنی مثلا شما عکستون لینکش بنا به ادرس سایت فعلیه ولی بعد از ریدایرکت به ادرس جدید الان همین ادرس جدید اومده روعکسا و لینکشون تغییر کرده .

الان شما باید ادرس فعلی سایتتون رو دوباره رو عکسا وارد کنید . چرا ؟ چون ادرس سایت جدید که ریدایرکت کردید مونده رو عکسا .

از افزونه search and replace  استفاده کنید برای اینکار .

با نصب این افزونه فقط شما آدرس دامنه قبلی خودتونومیدید و در سطر دوم آدرس دامنه جدیدتون؛ بعد تمامی لینکهای داخلی و سایرتنظیمات که مربوط به دامنه قبلی بود به دامنه جدید تغییر پیدا میکنه و خودکار بروز میشه

اینکارو امتحان کنید ان شالله که مشکل حل بشه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط amirali.bk
لینک به ارسال

بسیار ممنون دوست گرامی من این کار رو انجام دادم، بعد این رو نوشت tables were processed.440 cells need to be updated بعد روی details که زدم تمام آدرس عکس ها رو نوشته بود که به درستی جایگزین شدند، ولی بعدا رفتم داخل سایت هیچ چیزی تغییر نکرده بود f5 رو هم زدم ولی با اینکه اونجا تغییر داده بود توی سایت چیزی نبود متاسفانه...

لینک به ارسال
در در 3/31/2016 at 01:03، amirali.bk گفته است :

سلام

ببینید دوست عزیز احتمال بالا میدم که اسم سایت ها هم ریدایرکت شده رو هم یعنی مثلا شما عکستون لینکش بنا به ادرس سایت فعلیه ولی بعد از ریدایرکت به ادرس جدید الان همین ادرس جدید اومده روعکسا و لینکشون تغییر کرده .

الان شما باید ادرس فعلی سایتتون رو دوباره رو عکسا وارد کنید . چرا ؟ چون ادرس سایت جدید که ریدایرکت کردید مونده رو عکسا .

از افزونه search and replace  استفاده کنید برای اینکار .

با نصب این افزونه فقط شما آدرس دامنه قبلی خودتونومیدید و در سطر دوم آدرس دامنه جدیدتون؛ بعد تمامی لینکهای داخلی و سایرتنظیمات که مربوط به دامنه قبلی بود به دامنه جدید تغییر پیدا میکنه و خودکار بروز میشه

اینکارو امتحان کنید ان شالله که مشکل حل بشه.

موفق باشید.

بسیار ممنون دوست گرامی من این کار رو انجام دادم، بعد این رو نوشت tables were processed.440 cells need to be updated بعد روی details که زدم تمام آدرس عکس ها رو نوشته بود که به درستی جایگزین شدند، ولی بعدا رفتم داخل سایت هیچ چیزی تغییر نکرده بود f5 رو هم زدم ولی با اینکه اونجا تغییر داده بود توی سایت چیزی نبود متاسفانه...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...