رفتن به مطلب

سوال درمورد پلاگینGallery Plugin

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این پلاگین را نصب کردم الآن میخوام:

1. وقتی صفحه تصاویر باز میشه هرتعداد عکسی اپلود شده نمایش میده اگر بخوام کاری کنم که گزینه بیشتر داشته باشه وبعد از کلیک روی این گزینه همه تصاویر نمایش داده شودباید چکار کنم؟
  2. طبق تصویر پیوستی توکادر مشخص شده متنی که مینویسم سمت راست قرار میگیره باید چکار کنم تا متن وسط چین بشه؟

post-654-0-47510000-1354547126_thumb.jpg

لینک به ارسال

این افزونه گالری میسازه فکر نمیکنم بتونید گالریش رو دو بخشی کنید(ادامه دار نمیشه)

در مورد نوشته پایین هم نمونه بزارید باید کد Html ش رو ببینیم و باید استایل دست بخوره.

لینک به ارسال

این افزونه گالری میسازه فکر نمیکنم بتونید گالریش رو دو بخشی کنید(ادامه دار نمیشه)

در مورد نوشته پایین هم نمونه بزارید باید کد Html ش رو ببینیم و باید استایل دست بخوره.

افزونه ای هست که مثل این ساده باشه با همین امکانات ولی بشه ادامه دارش کرد؟

اینجااعدادزیر تصاویر سمت راست قرار میگیره میخوام وسط باشه

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

درفایل استایل موجود در پوشه css/stylesheet.css در خط 95 در کلاس .gllr_single_image_tex المنت زیر رو بدین :

text-align: center;

در مورد این جور گالری خوب چرا از گالری پیش فرض وردپرس استفاده نمی کنید و برای لایت باکس شدن عکسها از پلاگینی ساده مثل Easy FancyBox بهره نمی برین

لینک به ارسال
در مورد این جور گالری خوب چرا از گالری پیش فرض وردپرس استفاده نمی کنید و برای لایت باکس شدن عکسها از پلاگینی ساده مثل Easy FancyBox بهره نمی برین

خیلی ممنون محبت کردین

درمورد گالری پیش فرض وردپرس امتحان نکردم ولی برای من دربرگه ها لینک تصویر شاخص نمایش نمیده!؟

من پلاگینهای زیادی امتحان کردم نظیر

Gallery-Buddy

Gallery Image

Good Old Gallery

oQey Gallery

ReFlex Gallery

هیچکدام جالب نبودبخاطر همین سراغ Gallery Plugin رفتم

فقط پلاگینی که گفتین مانده که اینهم نصب کردم لینک مدیریتش توقسمت منوهای مدیریت نمیاد روال کارش چجوری هست؟

لینک به ارسال

توقسمت تنظیمات صفحه نگاه کردم گزینه تصوی شاخص نداره !!!

ولی جایی دیگه امتحان کردم گالری پیش فرض وردپرس بنظرم چندتا مشکل داره

• بین ردیف تصاویر فاصله نمی افتد
  • تو اینهم نمیشه ادامه دارش کرد
  • وسط چین نمیشه
  • زیر تصاویر نمی شود متنی یا شماره ای گذاشت(برای من ضروریه)

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال
بین ردیف تصاویر فاصله نمی افتد

میتونید با تغییر استایل درستش کنید.

وسط چین نمیشه

تغییر استایل نیاز داره

زیر تصاویر نمی شود متنی یا شماره ای گذاشت(برای من ضروریه)

میشه، بعد آپلود عنوان و توضیح برای هر عکس قرار بدید.

لینک به ارسال

میتونید با تغییر استایل درستش کنید.

تغییر استایل نیاز داره

میشه، بعد آپلود عنوان و توضیح برای هر عکس قرار بدید.

درمورد استایل هایی که گفتین من متوجه نشدم از کجا باید تغییر داد؟

درمورد توضیح هم در کادر توضیحات براش توضیح مینویسم نمایش نمیده!!؟

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

درفایل استایل موجود در پوشه css/stylesheet.css در خط 95 در کلاس .gllr_single_image_tex المنت زیر رو بدین :

text-align: center;

ببخشید امکانش هست درهمین فیلدی که متنش وسط چین شده کاری کرد که بصورت اتوماتیک از عددیک زیرهرتصویر شماره بنویسه؟

چون من چند هزار عکس دارم که میخوام اپلود کنم بصورت دستی شماره نوشتن خیلی وقت گیره

لینک به ارسال

اگر از افزونه استفاده میکنید فقط گالری میسازه و چون حلقه نداره نمیشه عدد گذاری خودکار در افزونه انجام داد.

لینک به ارسال

سلام. من از گالری پیشفرض وردپرس استفاده کردم. ولی یه مشکل هست اینه که وقتی روی عکس کلی میکنه به صفحه ای دیگه میره و از اونجا دوباره باید روی عکس کلیک کنه تا نمایش داده بشه. چیکار کنم که وقتی روی عکس کلیک کردن دیگه عکس همونجا باز شه؟

اگه منظورمو متوجه نشدید اینجا رو ببینید و روی یک عکس کلیک کنید ببینید عکس (شبیه ادامه مطلب) میره به صفحه دیگه و از اونجا دوباره باید روش کلیک کنی

لینک به ارسال

موقع استفاده از گالری پیش فرض وردپرس در پنجره اپلود بعد از اپلود عکسها بصورت گالری در ستون سمت چپ تنظیمات گالری رو عوض کنید و بر روی پرونده فایل قرار بدین

لینک به ارسال

و البته این رو هم نصب کنید. بصورت لایت باکس باز میکنه.

jquery-lightbox-for-native-galleries

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...