رفتن به مطلب

درخواست پوسته

Elham

پست های پیشنهاد شده

پوسته هایی که امکان شبیه شدن به این را داشته باشند زیاد هست مثلا the 7 همه این بلوک ها را به شما می دهد اما مهم این هست که بتوانید صفحه چینی مشابه انجام بدهید.

لینک به ارسال

مهمترین قسمتهاش برام

الان توی پوسته آتنا مشکلی که دارم اینه که سایز اسلایدهارو نمیتونم تغییر بدم و تا پایین صفحه است

لینک به ارسال
در در 3/26/2016 at 12:05، Elham گفته است :

مهمترین قسمتهاش برام

الان توی پوسته آتنا مشکلی که دارم اینه که سایز اسلایدهارو نمیتونم تغییر بدم و تا پایین صفحه است

لینک آنلاین قرار بدید بررسی بشه

لینک به ارسال
در در 3/26/2016 at 12:05، Elham گفته است :

مهمترین قسمتهاش برام

سلام .

ادرس سایتتون رو بزارید و قسمت هایی ک میخواید تغییر بدید رو مشخص کنید دوستان هستن راهنمایی میکنن .

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، legendsms گفته است :

این قالب وردپرس نیست ولی قالب های مشابه زیادی داره

قالب مشابهش رو بهم معرفی میکنید؟

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Elham گفته است :

قالب مشابهش رو بهم معرفی میکنید؟

قالب های رایگان شبیه به این خیلی کم هست خواستین خصوصی میتوانم نام قالب های تجاری رو بگم فکر کنم تو داخل انجمن ممنوع است

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، legendsms گفته است :

قالب های رایگان شبیه به این خیلی کم هست خواستین خصوصی میتوانم نام قالب های تجاری رو بگم فکر کنم تو داخل انجمن ممنوع است

نام بردن قالب تجاری با لینک از سایت اصلی هم ممنوعه؟...

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۱/۱۵ ه‍.ش. at 17:02، Silence گفته است :

نام بردن قالب تجاری با لینک از سایت اصلی هم ممنوعه؟...

نمی دونم بخدا بیشتر چون مشکل هست من میترسم بگم تو قالب های مشابه b جزو بهترین ها هستش که خیلی شبیه به این هست من مشابه به این رو روی سایت یکی از مشتریانم راه اندازی کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...