رفتن به مطلب

مشکل در اشغال فضای هاست!

Silence

پست های پیشنهاد شده

دو هفته پیش یک قالب نال شده رو برای تست روی سایت نصب کردم، و از اون روز اتفاقات عجیب و غریب شروع شد!...

از اختلال بعضی پلاگین ها و عدم ارتباط امن با سرور وردپرس در بخش پلاگین ها، تا اضافه شدن آدرس های عجیب و غریب به سایت...

و الآن هم متوجه شدم یک سری درخواست برای آدرس هایی که توی شاخه پلاگین های سایت هست و اصلا نصب نکردم تا حالا وجود داره!...

و دست آخر هم دیدم حجم فضای هاست داره هر ساعت اضافه می شه در صورتی که هیچ فعالیتی نداشتم، نه ارسال پست و نه دریافت کامنت و نه هیچ چیز...

یک ساعت پیش زدم کل هاست رو ریستور کردم به بک آپی که قبل از نصب قالب نال شده گرفته بودم...اما دو مشکل آخر یعنی اضافه شدن حجم هاست و درخواست آدرس های شاخه پلاگین ها همچنان ادامه داره!...

احتمال می دم به خاطر نصب قالب نال شده این مشکلات ایجاد شده باشه...

سوالی که برام پیش اومده اینه که:

1- بعد از ریستور بک آپ (بک آپ قبل از نصب قالب گرفته شده) نباید این مشکلات حل بشن؟...

2- اگر بک دوری هم ایجاد شده باشه، آیا با ریستور کردن دسترسی از بین نمی ره؟...

3- راه حل رفع این مشکل چیه؟...

لینک به ارسال

ببینید کل فایل های داخل public_html را حذف کنید و دیتابیس ها را هم پاک کنید. بعد بکاپ را ریستور کنید و خیلی سریع رمز های مربوط به وردپرس، هاست و ftp و دیتابیس را هم تغییر دهید. حتی در صورت امکان نام کاربری ها و حتی نام دیتابیس را تغییر دهید.

اگر مشکل همچنان وجود داشت باید ببینید حجم اضافه شده کجاست!؟ در کدام پوشه دارد حجم افزایش می یابد! ممکن است یک اسپمر دارد به ایمیل هاست شما اسپم می فرستد! اکانت های ایمیل مخصوصا اکانت دیفالت هاست را هم چک کنید.

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

ببینید کل فایل های داخل public_html را حذف کنید و دیتابیس ها را هم پاک کنید. بعد بکاپ را ریستور کنید و خیلی سریع رمز های مربوط به وردپرس، هاست و ftp و دیتابیس را هم تغییر دهید. حتی در صورت امکان نام کاربری ها و حتی نام دیتابیس را تغییر دهید.

اگر مشکل همچنان وجود داشت باید ببینید حجم اضافه شده کجاست!؟ در کدام پوشه دارد حجم افزایش می یابد! ممکن است یک اسپمر دارد به ایمیل هاست شما اسپم می فرستد! اکانت های ایمیل مخصوصا اکانت دیفالت هاست را هم چک کنید.

هاست رو ریست کردم...و الآن در حال نصب بارگزاری مجدد سایت هستم!...

فقط یک سوال شاید بی ربط به تاپیک...از اونجایی که نمی خوام از دیتابیس قبلی استفاده کنم، می خوام بدونم آیا با ایمپورت کردن مطالب (فایل xml که خروجی داده بهم) آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟...

و اینکه آیا آدرس ها با اینکار دچار مشکل نمی شن؟...

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Silence گفته است :

هاست رو ریست کردم...و الآن در حال نصب بارگزاری مجدد سایت هستم!...

فقط یک سوال شاید بی ربط به تاپیک...از اونجایی که نمی خوام از دیتابیس قبلی استفاده کنم، می خوام بدونم آیا با ایمپورت کردن مطالب (فایل xml که خروجی داده بهم) آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟...

و اینکه آیا آدرس ها با اینکار دچار مشکل نمی شن؟...

نباید مشکلی پیش بیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...