رفتن به مطلب

استفاده از اسلایدر

Silence

پست های پیشنهاد شده

برای اینکه یک سری از مطالب به عنوان مطلب ویژه در قسمت بالای سایت به صورت اسلاید نمایش داده بشه، می خوام از یک دسته به عنوان ویژه و یا تگ ویژه استفاده کنم....

حالا برای انتخاب اسلایدر یک سوال برام پیش اومده...

آیا برای این کار، با استفاده از jQuery و HTML و CSS یک اسلایدر تعریف کنم و کدهای وردپرس رو در اون قرار بدم بهتر هست یا اینکه از پلاگین های آماده برای این کار استفاده کنم؟..

کدوم پیشنهاد می شه و چرا؟...

هر کدوم از این دو مورد آیا مزیت و برتری نسبت به دیگری دارن؟...

ویرایش شده توسط Silence
لینک به ارسال

سلام و درود خدمت شما

بستگی به اسلایدری که شما میخواید استفاده کنید وکاربردی که میخواید براتون داشته باشه استفاده کنید ببینید اگر بتونید یک اسلایدر سبک وکاربردی و واکنش گرا ر ا خودتون طراحی کنید خب این دیگه نیازی  نیست از پلاگین های اماده استفاده کنید چرا که استفاده از پلاگین های اماده ممکنه اینجوری که شما میخواید استفاده کنید کاربردی نداشته باشه وسنگین باشه در حال حاضر واگر شما بتونید پلاگین اماده ای پیدا کنید واستفاده کنید ونیازشما را هم رفع کنه این دیگه چه بهتر./

موفق باشید./

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...