رفتن به مطلب

انتقال کاربران و کانتنها به وردپرس جدید

hajix

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

ببینید من به یه مشکل خیلی  بزرگ برخوردم 

چند روز پیش سرور من به دلیل کم بود منابع کرش کرد  و  مجبور شدم  سرور رو ارتقا  بدم 

حدود 20 گیگ  حجم دیتابیس وردپرس من شده و  حتی نمیتونم  در phpmyadmin ام وارد دیتابیسم بشم  و اوپتیمایز بزنم 

حتی با  کامندی و  ssh  هم  میزارم اوپتیمایز  بشه  وسط راه ارور میده و  هیچی دیگه ... کلاً از این  سرور  قطع امید کردم 

چیزی که الان  دارم  اینهاست  ، همه سایتها بالا میان  مشکلی در  کانتنت ها  و  یوزر ها  نیست  اما کسی نمیتونه به سایت لاگین کنه  و  فورگت  پسورد  هم  کار نمیده  حتی یوزر جدید هم ساخته  نمیشه ....

حالا  من  چیزی  به ذهنم رسیده  که  چند سئوال از  اساتید  محترم  دارم 

1- آیا  پلاگینی هست که  مثلاً  من  روی یه  وردپرس دیگه  نصب کنم  و  این  پلاگین قدرت  اینو داشته باشه  که بتونه به مای اس کیو ال  فعلی سایت من  وصل بشه و  بتونه  کاربران  و  اطلاعاتشون رو بگیره و روی وردپرس جدید  انتقال بده ؟

2- آیا میشه  خودمون  با کد  php  اسکریپتی بنویسیم که  بتونه کل کاربرا و  مطالبشون  رو  انتقال بده  به  وردپرس جدید  و  بتونم دوباره سرویس دهیمو به کاربرا  انجام بدم ؟

3- آیا میشه کاری کرد  که  از همین وردپرسی که الان  دارم  کاری کرد  که  یوزر ها بتونن لاگین کنن ؟ 

ممنون  میشم  کارم فورسه  دوستان  نظرشونو  اعلام  کنن 

.....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...