رفتن به مطلب

هاست دانلود یا سرور مجازی سایت موزیک

themento

پست های پیشنهاد شده

سلام یه سایت موزیک رپ دارم که قبلا از نت افراز سرویس گرفته بودم و الان میخوام سرویسم رو عوض کنم. و چند تا سوال و راهنمایی نیاز داشتم

اول اینکه دو تا هاست (هاست میزبانی کم حجم و هاست دانلود) تهیه کنم یا سرور مجازی؟

بعد سایت من ممکنه ف*ی*لتر بشه کدوم یکی بهتره که مسدود نشه؟

اگه از سرور مجازی استفاده کنم به هاست دانلود نیازه یا نه؟ میشه چند تا دامین (چند تا سایت) اضافه کرد؟ بعد برا وردپرس لینوکس بهتره یا ویندوز؟

اگه میشه هم سایتهایی که برای خرید سرور مجازی یا هاست دانلود خوبن رو معرفی کنید ممنون

لینک به ارسال

سلام

برای بخش دانلود از سرور مجازی استفاده کنید IIS کانفیگ کنید .

برای شروع کار هم میتونید از هاست دانلود استفاده کنید ، اما در آینده نیاز هستش که سرور مجازی یا اختصاصی گرفته بشه اگر حجم دانلودی زیاد باشه .

برای وردپرس هم که شما یه هاست میگیرید برای اول کار هاست نرمال کافیه نیاز به خرج اضافه نیست ، اما بعد از اینکه بازدید زیاد شد به هاست های پربازدید تغییر بدیدش.

برای معرفی هم شما خودتون داخل گوگل سرچ بزنید یا وب هاستینگ برید تاپیک بزنید ، فقط خیلی دقت کنید از کسی بگیرید که حداقل یکم قدیمی باشه و مشتری زیاد داشته باشه از افراد تازه کار که با قیمت کم هاست میدن پیشنهاد میکنم نگیرید.

لینک به ارسال

برای دانلود از سرور مجازی لینوکس با کانفیگ Nginx بدون مشکل میتوانید کار کنید. ویندوز به جز ظاهر زیبا و کاربرپسند در درخواست ها بالا به شدت کند و دچار افت سرعت و مصرف بالا منابع می شود. بستگی به تعداد درخواست ها در ثانیه میتوانید سرور مجازی انتخاب کنید

برای هاست متناسب با بازدیدی که دارید سرویس تهیه کنید

لینک به ارسال

ببخشید متوجه نشدم. یعنی یه سرور مجازی و یه هاست برای میزبانی باید بگیرم؟ نمیشه تو سرور مجازی وردپرس نصب کرد و میزبانی بشه؟

و دراصل سرور مجازی جای هاست دانلود رو میگیره؟

بعد سیستم دانلود و اپلودش چطوره . راحت لینک میده؟ و متوجه نشدم چیو باید کانفینگ کنیم، ساب دامین یا چیز دیگه. بازم ممنون

ویرایش شده توسط sarzaminRAP
لینک به ارسال

ببخشید یه سوال دیگه. رو vps میشه هم هاست میزبانی و هاست دانلود نصب کرد؟ مشکلی نداره یعنی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...