رفتن به مطلب

بک لینک

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

این سوال برایم پیش امده : بک لینک چه فواید و ضررهایی دارد ؟

اگر قصد گرفتن بک لینک داشته باشیم از چه سایت هایی استفاده کنیم ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، lawgostar گفته است :

سلام

این سوال برایم پیش امده : بک لینک چه فواید و ضررهایی دارد ؟

اگر قصد گرفتن بک لینک داشته باشیم از چه سایت هایی استفاده کنیم ؟

سلام

قبل از اینکه فوائد رو بگیم.

بک لینک انواعی داره 

الان گوگل به بک لینک هایی با دامنه .gov و .edu  اهمیت خیلی زیادی میده - یعنی اگر شما لینک مطلبتون رو با کلمه کلیدی هدف درون این سایت ها قرار بدید اون مطلب در گوگل میاد بالا - همچنین هرچه سن دامنه - رنک دامنه بیشتر باشه مطالب در صفحه اول یا صفحات نزدیک قرار می گیرند.

فوائد:

بالا آمدن صفحه مورد نظر

افزایش اعتبار سایت  نزد گوگل

ایندکس شدن سریع تر مطالب در گوگلموارد بالا در صورتی است که بک لینگ گیری اصولی ( از نظر گوگل ) گرفته شود.

مثلا اگر شما از یک سایت با رنک 7 و سن دامنه 5 سال بگیرید خیلی  خیلی بهتر از اینکه از دامنه ای با رنک 0 و سن کم بگیرید.

نباید بیش از حد بک لینک گرفت مثلا در روز 1000 تا ، چون گوگل به عنوان اسپم شناسایی می کنه و اوضاع سایت بد می شه.

باید روزانه به تعداد محدود با کیفیت مناسب بک لینک گیری کرد.

و...

ضرر ها:

در صورتی که اصول بک لینک گیری رعایت نشود ممکنه ضربه جبران ناپذیری به وب سایت وارد بشه...

..

چطوری بک لینک باید گرفت:

شما می تونید بک لینک ها رو بخرید که معمولا کمی گرون در میاد

یا می تونید تو وبلاگ ها - فرم ها - نظرات وب سایت ها لینک سایت خودتون رو درج کنید تا بک لینک بگیرید.

خود من الان بسته 80 تا بک لینک از رنک 7 به پایین دارم. قیمتش هم 50 هزار تومن هست . اما تضمین نمی کنم تا همیشه بک لینک ها پا برجا باشن 

موفق باشید. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...